“Výborne ”
Recenzia Zoc Koral

Zoc Koral
Na pozícii č. 38 spomedzi 101 Reštaurácie v Prešove
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasná kuchyňa, skvelé jedlá, príjemný personál, pekné prostredie,úžasný bowling, proste v Prešove top....

Poďakujte používateľovi PeterS13538.

Zrecenzované: 30. januára 2018

Pekné prostredie, ale , čakala som viac - hlavne od obsluhy. Aj keď mala obsluha biele rukavičky, na zručnosti im to nepridalo. Jedlo bolo v poriadku.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Vierik.
Zrecenzované: 9. januára 2018

Výborná reštaurácia, pekné prostredie, zaujímavé a chutné jedlá, perfektná obsluha.
Parkovacie miesta pred reštauráciu.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Milan K.
Zrecenzované: 22. septembra 2017

V tejto reštaurácii sme boli prvý krát a veľmi príjemne nás prekvapili. Jedlo bolo skutočne vynikajúce, odporúčam každému, kto sa chce dobre najesť.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi narcisia.
Zrecenzované: 31. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: december 2017

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zoc Koral, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Zoc Koral? Podeľte sa o svoje zážitky!