“Jedlo”

Stare Dobre Mexiko
Na pozícii č. 4 spomedzi 104 Reštaurácie v Prešove

Milujem cudzie kuchyne a mexicka je jedna z mojich oblubenych, velmi ju lubim a chuti mi, tato restauracia je super, krasne a chutne jedlo za skvele ceny.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi filipsokol.

Zrecenzované: 5. septembra 2019

Zastavili sme sa na obed s kamarátkou. Jedlo bolo výborné ale čašník sa choval neprofesionálne. Inak všetko super, ďakujeme! :))

Poďakujte používateľovi Radka11.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FusionG1, Manažér v zariadení Stare Dobre Mexiko.Zodpovedané: pred 5 týždňami

Dobrý deň Radka,
sme radi, že ste nás navštívil a chutilo Vám. Boli by sme radi, ak by ste nám napísali niečo viac k podľa vášho názor neprofesionalnemu správaniu čašníka.

Ďakujeme

Zrecenzované: 5. júla 2019

Tento podnik sme navštívili tri krát za deň. Jedlo, pitie boli vynikajúce. Obsluha bola veľmi milá. .

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi AndreaJ2602.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FusionG1, Manažér v zariadení Stare Dobre Mexiko.Zodpovedané: 5. júla 2019

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.
Tešíme sa na Vás aj nabudúce :)

Zrecenzované: 8. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Skvelá reštika na dobrom mieste s príjemnou usmiatou obsluhou, dobrým jedlom a tankovým pivom. Je vidieť, že svoju prácu robia už dlho dobre, lebo keď tam chcete ísť večer, musíte si rezervovať stôl, majú stále plno. Čo nás ale sklamalo, nemali zrovna rebierka, ktoré majú v menu hneď na prvej strane. Prekvapilo nás však, že mali v ponuke aj zdravšiu verziu hranoliek a to z batátov.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FusionG1, Manažér v zariadení Stare Dobre Mexiko.Zodpovedané: 16. júna 2019

Dobrý deň Barbora,
ďakujeme za Vašu recenziu, veľmi ste nás potešili :) Mrzí nás, že sme v čase Vašej návštevy nemali pečené rebierka, veríme, že si ich u nás vychutnáte nabudúce.

Ďakujeme.

Zrecenzované: 12. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Výborná kuchyňa (ešte sa mi nestalo, že by mi nechutilo), dobré pivo, skvelá obsluha. Môžem iba vrelo odporúčať :-)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia FusionG1, Manažér v zariadení Stare Dobre Mexiko.Zodpovedané: 14. mája 2019

Ďakujeme :) Radi Vás uvidíme aj nabudúce.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Stare Dobre Mexiko, si pozreli aj

Prešov, Prešovský kraj

Navštívili ste Stare Dobre Mexiko? Podeľte sa o svoje zážitky!