Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
Booking.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 3. decembra 2017

Strávili sme v jednej z nových chát s podlahovým kúrením prvý decembrový víkend. Prišli sme do zasneženej rozprávky. Celý areál vyzeral prekrásne v zovretí zasneženého lesa. Zaplatili sme si pobytový balíček, boli sme veľmi spokojné so saunou a vonkajšími bublinkovými kaďami s výhľadom do lesa. Personál bol veľmi ochotný, dokonca keď sme si urobili výlet do Bílej a neboli sme si istý, ci stihneme spiatočný autobus, ponúkli nám odvoz zadarmo. Všade je pokrytie wifi. Slabou stránkou sú poddimenzované šatne vo wellnese aj v Thermále. Prvá večera bola bez chuti, ale druhá bola skvelá. Odporúčam kúpiť sadu hracích kariet, ktoré nám chýbali. Určite sa sem rada vrátim. Areál aj jeho okolie je nádherné.

Tip na izbu: Nové chaty oproti hotelu.
Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi Lucie M.
Recenzované: 7. mája 2017 cez mobilné zariadenie

krasne prostredie, pokojna atmosfera, usluzny a pohotovy personal. sucastou hotela je prijemny wellness. restauracia ma jednoducho zostaveny jedalny listok s mensim vyberom jedal, ktore su pripravene velmi chutne. vhodne pre pary, partie, aj pre rodiny s detmi.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi eliskapampeliska.
Recenzované: 26. novembra 2015

V chatke sme boli ubytovaný na 2 noci, 3 dni. Bolo v nej čisto, teplo - podlahové kúrenie s možnosťou nadstavenia teploty.
Personál od recepčnej, čašníkov až po pracovníkov vo wellness veľmi ochotný a ustretový, s ničím nemali problém - aj po check out-e sme mohli ísť do wellness (nakoľko asi všetci hostia po check out-e išli domov, tak sme mali celý wellness iba pre seba :) )
Kúpanie v kadi - úžasné
Mali sme polpenziu - raňajky aj večere formou bufetových stolov - na výber ovocie, zelenina, mäso, prílohy, koláče...

Dátum pobytu: november 2015
1  Poďakujte používateľovi katka33333.
Recenzované: 22. novembra 2015 cez mobilné zariadenie

Byvali sme v chatke c.16. Ubytovanie v poriadku, chatka cista, pekna. Sice par drobnosti by si vyzadovalo opravu, ale inak OK.

Personal v hoteli bol velmi mily a ustretovy. Niektore miestnosti posobili trochu starsie a vyzadovali by si trochu dizajnerskej pozornosti. Kompenzoval to vsak novy a velmi pekny music bar.

Slabsim clankom je stravovanie v hoteli. Bufetove stoly v ramci polpenzie neponukali nejaky siroky vyber a ak ste prisli nejak pol hodinku pre koncom, tak sa vam casto uz niektore jedla neusli.

Hotelove wellnes je velmi pekne. Tu by som asi nic nevytkol. Uzasne je tiez kupanie v kadi pod holym nebol, ked si k tomu este objednate nejaku tu flasu vina, tak je to relax ako sa patri :-)

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi 268luk_m.
Recenzované: 17. februára 2015

My sme strávili víkend v zime v tomto hoteli , izby sú veľmi pekné, služby dobré. Welnes je pekný, ale chýba tam njaký bazén, a tak tam môže byť naraz iba okolo 10 ľudí, čo môže byť problém, keď si dopredu nerezervujete hodinu , tak sa tam nedostanete a možno kúpanie v kadi ani nemôžete využiť , to je najpríjemnejšie v zime keď je okolo sneh. Prostredie je krásne, oplatilo by sa tam ísť aj v lete. Jedlo je slabšie, raňajky sú dobré ale večera je servírovaná a tá je slabšia.Ale neumreli sme hladom.

Dátum pobytu: január 2015
2  Poďakujte používateľovi Darina S.