great

Marco Polo môžem odporúčať každému, kto má záujem o jedinečný zážitok. cenz sú priaznivé, vybavenie... viac informácií

Recenzované: 9. júla 2019
Martin_Alfoldi
Šaľa, Slovensko
Safari

Recenzované: 2. apríla 2017
W9666HRannaf
Bratislava Region, Slovakia

Recenzované: 2. apríla 2017

Marco Polo nám organizoval vynikajú ci zájazd. Mali sme dobrého soféra. Videli sme zvieratá vo vlastnom prírodzenom prostredí. Je to celkom iné, aki v Zoo.

Dátum zážitku: marec 2017
Poďakujte používateľovi W9666HRannaf.
Recenzované: 1. augusta 2014

Marco Polo môžem vrelo odporúčať každému, kto má záujem o jedinečný zážitok a dobrodružstvo. Čo sa týka cien, sú priaznivé, vybavenie je v dobrom stave, sprievodcovia sú veľmi dobre školení a poskytujú množstvo doplňujúcich informácií o africkej faune a flóre. Marco Polo vás vyzdvihne z miesta ubytovania a zabezpečí vám pohodlnú dopravu do a po príslušnom parku, pričom v každom ohľade dbá na bezpečnosť a komfort cestujúcich. Sprievodcovia sa navzájom informujú o pohybe zvierat aby zabezpečili turistom maximálny možný zážitok.
Ubytovanie ktoré Marco Polo ponúka priamo v parku je na vysokej úrovni, rovnako ako strava a ostatné služby.
S Marco Polo Safaris som bola maximálne spokojná a ich služby by som využila opäť.

Dátum zážitku: júl 2014
Poďakujte používateľovi Lucia O.
Recenzované: 13. marca 2020

Dátum zážitku: január 2020