“lahky obed”

Restaurant Pension Kuria na Taloch
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Bystra

pekna restauracia v peknom prostredi, mila a rychla obsluha. jedla tradicne slovenske a velmi dobre za dobru cenu.

Poďakujte používateľovi StanoTT1977.

Zrecenzované: 5. septembra 2019

výber jedál primerananý, nie veľa, ale ani málo, majú skôr tradičné jedlá, ochota urobiť deťom nesolenú zeleninu, malý detský kútik, jedlo chutné, avšak vývar taký bujónový/vegetový, ja osobne to neobľubujem.

Poďakujte používateľovi lienka47.
Zrecenzované: 20. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Bohužiaľ sme sa nedočkali obsluhy, aj napriek tomu, že v reštaurácií bolo málo ľudí. Po čase sme to vzdali a odišli. Neviem si predstaviť, aké by to bolo, ak by reštaurácia bola plná.

Poďakujte používateľovi Venture663256.
Zrecenzované: 4. augusta 2019

Jedlo chutné, aj keď si myslím, že ceny sú vysoké. Avšak čo ma zarazilo bol prístup majiteľky pri platení. Čakali sme 15 minút, kým čašníčka príde a odnesie dojedené taniere, a tak sme sa rozhodli ísť zaplatiť k baru. Chceli sme totiž platiť oddelene a majiteľka s tým mala problém, pretože sme tým podľa jej slov zdržovali časníčku. Nasledovali poznámky zo strany majiteľky: “Odkiaľ ste?”, “Budem rada, keď takýchto zákazníkov bude čo najmenej”, “Viac sem nechoďte”, “Môžte sem ísť pracovať Vy”, “Ja som v strate” a podobne. Reštaurácia bola naplnená spolovice, a pani majiteľka by si mala uvedomiť, že my sme boli zákazníci. Cestujem po Slovensku odmalička a ešte nikdy sa nestalo, že by bol s platením oddelene problém. Takýto prístup robí hanbu slovenských službám!!!

Poďakujte používateľovi Peter W.
Zrecenzované: 23. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pekne prostredie. Stoly ciste, aj WC ciste. Minimalisticky detsky kutik. Detske stolicky pre max. 2 rocne deti.
Jedlo otras. Bryndzove halusky ako v Prahe. Slaninka specena.
Ryza "al dente".
50% anglickej zeleniny tvoria male kukuricky.
Kuraci steak velmi hruby (cca 1cm). V strede nedopeceny. Ano, kuraci. Za 8,20€ plus este priloha.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi StillWatchingYou.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Pension Kuria na Taloch, si pozreli aj

Brezno, Banskobystrický kraj
Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj

Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj
Brezno, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Restaurant Pension Kuria na Taloch? Podeľte sa o svoje zážitky!