“Vyborne jedlo”

Restaurant Pension Kuria na Taloch
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Bystra
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborny a siroky sortiment jedal v prijemnej atmosfere. Ochotny personal a dobra kvakita jedla rozhodne stoja za opakovanu navstevu.

Poďakujte používateľovi romancode.

Zrecenzované: 17. februára 2018

plus - milý ochotný personál, čisté izby, kryté parkovanie, široké výber na raňajky, tichá lokalita

minus - dosť zlá kuchyňa... šalát je nakrajaná zeleniana pohodená do taniera, ďalšie jedlá tiež slabo dochutené ...

penzionu odporúčam popracovať na kuchyni :) inak sme boli veľmi spokojní. Tajný tip na jedlo šúlanče su top!!!!

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi MartinS10852.
Zrecenzované: 31. januára 2018

V tejto kurii sme uz raz boli a bola to katastrofa, tak sme tomu chceli ,,dat,, este sancu, kedze clovek na juznej strane okrem hotelu partizan moc sancu sa niekde najest nema!
Ani tento x kuria nesklamala, bola to katastrofa opat, a uz naposledy! Slecna, ktora nas obsluhovala bola mila, ale to bolo tak asi to maximum!
Jedlo nestalo za nic! ako starter sme si dali salat, bol nedochuteny ale, ze absolutne, mala to byt rucola s kozim syrom a cviklou a piniovymi orieskami, na rucole bol syr, v strede zavarana cvikla! poliate medom a to je vsetko! ziadny oliv. olej, balcamico, sol, pepper, cvikla zavarana sa dava ku kuratu a ryzi a nie na takyto druh salatu, mala tam byt pecena cvikla na bylinkach s cesnakom nieco vychutene!
hlavne jedlo dalsia kastrofa, strapacky s kyslou kapustou, prisli halusky s kyslou kapustou a nahadzanym udenym masom velky ako pol prsta, dalsie jedlo boli pirohy s bryndzou, ktora chybala a boli preliate kyslou smotanou a slaninou, na pitie sme si dali pohar ,,zakysanky,, prisla v salke, na ktorej ste si mohli usta porezat, ktora uz davno nemala byt v obehu!
Potom ako sme cast jedla skonzumovali, zavolali sme casnicku, ze teda jedlo nam nevyhovuje a radi by sme to prebrali s kuchárom, nas sklamala, ze kuchar uz sa oblieka a, ze on jednoducho nejde za nami a tym to haslo! :)))))))
Uroven, restauracii, sluzieb asi vo vseobecnosti je velmi slaba, a toto sa nam iba opat potvrdilo!
Maly sme so sebou pribuzneho zo Sydney, tak asi takto sme mu ukazali SK gastronomiu na juznej strane Chopku :))))))

Poďakujte používateľovi axo5.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Do reštaurácie sme prišli tesne pred zatvorením kuchyne, avšak personál bol ochotný a nemal problém nám spraviť neskorú večeru. Jedlo bolo veľmi chutné, atmosféra reštaurácie so živou hudbou bola príjemná.

Poďakujte používateľovi LuKm_SK.
Zrecenzované: 28. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Rozhodli sme sa prvýkrát navstivit tuto kuriu. Dovodom boli mnohe kladne recenzie.Nasa skusenost zial bola negativna, a to pre viacero pricin. Kedze nas pri prichode nikto neusadil, hladali sme si stol sami.Nasli sme iba stol s neodnesenym riadom po predchadzajucich hostoch. Ziadny casnik nebol nablizku, tak sme sa rozhodli sami usadit k tomuto stolu. Na prichod casnika sme cakali hodnu chvilu. To sme akceptovali, kedze kuria bola plna hosti. Co je vsak uz menej akceptovatelne, je fakt ze pouzity riad nam zo stola odnasal postupne a medzitym obsuhoval ine stoly, posledne pouzite pohare z nasho stola odniesol az spolu s tym ako nam priniesol objednanu polievku. Po dalsich viac ako 20 minut, vsak casnik namiesto s hlavnym jedlom prisiel iba s ospravedlnenim, ze nase objednane pirohy uz nemaju. Ako rychlu nahradu sme zvolili halusky. Nezostaneme predsa po 45 minut stravenych v kurii bez jedla. Halusky boli priemerne dobre, trosku viac mastne, asi kvoli vypeku zo slaninky. Chut sme si teda celkom napravili. Nie vsak nadlho. Celkovy dojem bol ale zavrseny tym, ze casnik nam nepriniesol vydavok ani pokladnicny doklad. Museli sme si to vyziadat pri barovom pulte. Do kurie sa pravdepodobne uz dlho nevratime.

Dátum návštevy: december 2017
6  Poďakujte používateľovi lukasko14.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Pension Kuria na Taloch, si pozreli aj

Brezno, Banskobystrický kraj
Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj

Mýto pod Ďumbierom, Banskobystrický kraj
Brezno, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Restaurant Pension Kuria na Taloch? Podeľte sa o svoje zážitky!