Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT
Super

Thermal park je krásny, množstvo animačných aktivít, vodných atrakcií, no vstup je zbytočne... viac informácií

Recenzované: 1. augusta 2019
ivanasaff
Michalovce, Slovensko
Z detmi to tam ide

Celkom prijemny relax s detmi v regionie. Da sa najst v svete lepsie a z kvalitnymi sluzbami ale... viac informácií

Recenzované: 8. júna 2019
Connector53319919098
Košice, Slovensko

192486 recenzií
Recenzované: 21. novembra 2017

Cena vstupného je pomerne vysoká. Ak sa rozhodnete využiť zľavnené vstupy po 18 hod, treba počítať s väčším počtom ľudí.
Bazény sú v pohode, teplota vody výborná. Vonkajšie horúce bazény sú vynikajúce najmä v zime.
Využívam najmä sauny, 4 hod. vstup je dostačujúci na ich niekoľkonásobné obehnutie a relax na lehátkach. Je ich tu relatívne dosť, ešte sa mi nestalo, žeby som si nemala kde ľahnúť. Sú tu 4 druhy sáun, momentálne bylinková bola zväčšená a prospelo jej to. Ochutená voda v džbáne je samozrejmosť. Po saunovom programe pomaranč alebo grep. Prostredie čisté.Mínusom je, že sa nedajú kúpiť vstupy len do sáun.

Dátum zážitku: november 2017
3  Poďakujte používateľovi Meander655283.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Thermal Š, Manažér v zariadení Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT.Zodpovedané: 30. mája 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Teší nás Vaša spokojnosť. :)

Recenzované: 22. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Ked sme na vychode, zvykneme navstivit aj toto wellnes centrum.
Minusom,ktore ja pokladam je,ze nie je samostatny vstup pre ludi,ktori chcu ist len do saun.
Cenovo je to ok,vsade inde na Slovensku sa to hybe v podobnych cenach za tuto uroven.
Myslim,ze wellnes je na dobrej urovni,o vsetko sa staraju a snazia sa aby to posobilo cistym a uhladnym dojmom.
Sauny maju dobre teploty,oddychova cast je prijemna,ciste deky,pekny vyhlad,ocenujem cistotu na toaletach, vodu s citronom,prijemny saunovy ceremonial...
Myslim,ze to a velky potencial,nakolko aj umiestnenie pri sirave a priay vyhlad na nu,je to prave pri oddychu.
Zaroven som bola milo prekvapena z naozaj dobrej masaze.
K bazenom sa zial vyjadrit nemozem,ae wellnes je na dobrej urovni.

Dátum zážitku: október 2017
1  Poďakujte používateľovi karolinaz525.

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu. Wellness 18+ je iba doplatok základnému vstupu do Vodného sveta. Samostatný vstup iba do Wellness 18+ nie je možný aj z dôvodu, že sa doň vstupuje práve z Vodného sveta a technicky by nebolo možné zistiť, či zákazník Vodný svet využil a či nie.

Recenzované: 21. októbra 2017

Pred návštevou Thermalparku som si ho pozrela na internete a zdal sa mi pomerne veľký,. v skutočnosti taký nie je. Počet bazénov sedí, len som si ich predstavovala vačšie. V skutočnosti sú len prepážkami oddelené. Bufet nie je na slovenské platy, tak ako aj vstupné. Po 18 hod. ked je vstupné prijatelnejšie, prišlo neskutočné množstvo ľudí. V tom čase o relaxe nemože byť ani reči. Inak všade čisto, Sauny sme nevyužili, nakoľko nám povedali, že vírivka je plná futbalistov. Ak ste ešte neboli v iných takýchto zariadeniach, bude sa vám to zdať super, ak už niečo iné poznáte, poviete si - priemer - ale pre nás blízko a draho !

Dátum zážitku: január 2017
2  Poďakujte používateľovi gabrielamail.

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu. Každý bazén má vlastné technologické zariadenia a atrakcie. Je pravda že sú umiestnené vedľa seba, ale na okolo je dostatok lehátok aj miesta na oddych, prístup do bazénov je z viacerých strán. Ceny nemôžte porovnávať s letnými kúpaliskami, my máme otvorené celoročne.

Recenzované: 3. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Na titulnej fotografii vyzera thermalpark dost velky no az taky velky zase nie je. Podstatne je, ze je tu cisto a slusne. Rodinka s detmi alebo par priatelov sa tu iste radi zdrzia. Vonku je zaroven bazen s prirodnou teplou vodou (odporucam hlavne v zime). Wellness ma len 4 sauny z toho jedna je momentalne (10/2017) v prestavbe. Vzhladom na to, ze thermalpark je v dost sirokom okoli jedinym aquaparkom, je dost mozne, ze natrafite na plne sauny. Odporucam riadit sa podla navstevnosti. Ceny su vyssie ako by sa dalo cakat.

Dátum zážitku: október 2017
3  Poďakujte používateľovi Venture567320.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Thermal Š, Manažér v zariadení Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT.Zodpovedané: 31. mája 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za pozitívnu recenziu. V záujme zlepšovania služieb našim zákazníkom, prestavbou jednej z najobľúbenejších sáun, sme zvýšili jej kapacitu na dvojnásobok. :)

Recenzované: 25. septembra 2017

síce je pekné, že niečo také na šírave vyrástlo, ale v porovnaní s inými aquaparkami na Slovensku je to veľmi slabý odvar. Chýbal mi plavecký bazén, viac výriviek, celkovo je aquapark rozlohou a atrakciami maličký a vhodný iba keď pre deti. Páry, resp. mladí ľudia si tam veľmi neužijú. Výhodou je liečivá voda, ale zasa malá kapacita bazénu, a pekný výhľad. Inak za tú cenu veľmi neodporúčam.

Dátum zážitku: apríl 2017
2  Poďakujte používateľovi MilanP907.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Thermal Š, Manažér v zariadení Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT.Zodpovedané: 5. júna 2018

Dobrý deň. Ďakujeme za Vašu recenziu. Sme zmeraní viac na Wellness a relax, než na plávanie. Ceny máme porovnateľné s podobnými rezortmi na Slovensku. Odporúčame využiť Akciový 4 hodinový vstup Vodný svet + Wellness 18+, aby ste objavili aj veľkorysé priestory nášho Saunového sveta.