Recenzované: 9. januára 2020

Bol som na zámku už druhýkrát a zatial som bol vždy plne spokojný. Ubytovanie v izbach vyššieho štandardu, izba dostatočne priestranná a vkusne zariadená v zámockom štýle, postele s baldachýnom. Jedlo vynikajúce, pochutili sme si. Čo sa týka služieb, tiež nemám čo vytknúť, práve naopak. Masáž jedna z tých lepších, wellness priemerný (max pre 10 ľudí), prehliadka zámku s výkladom. Nočný Dragon bar nám otvorli v sobotu večer i keď sme boli len dvaja návštevníci bez akýchkoľvek námietok (otvarajú cez víkendy len podľa záujmu). Za mňa rozhodne pobyt odporúčam, je to pekné romantické miesto so svojim čarom a so službami na vyššej úrovni.

Tip na izbu: Odporúčam minimálne izbu Superior, nakoľko su väčšsie a hneď na prízemí.
Dátum pobytu: január 2020
1  Poďakujte používateľovi Mirqo76.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 13. februára 2020

Ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie a pevne veríme, že Vás budeme môcť privítať v našom hoteli aj nabudúce.

Recenzované: 9. januára 2020

Hotel je výnimočný svojou polohou (tiché prostredie, veľmi dobrá dostupnosť rôznych služieb a atrakcii), históriou (pôvodne sídlo panovníkov) a službami (servis, masáže a wellness). Boli sme spokojní a tešíme sa na budúcu návštevu.

Poďakujte používateľovi MatejSutta.

Ďakujeme pán Sutta za Vaše pozitívne hodnotenie. V našom hoteli sa snažíme skĺbiť históriu s modernými službami a sme veľmi radi, keď to naši hostia vnímajú rovnako. Pevne veríme, že nás ešte v budúcnosti navštívite.

Recenzované: 6. januára 2020 cez mobilné zariadenie

Strávili sme s manželkou na zámku už tretí Silvester. Už to svedčí, že sa tam dobre cítime. Silvestrovská večera bola chutná a pestrá. Program bol nápaditý s jednou poznámkou. Mám rád pesničky od Elánu (vyrástli sme na nich), ale nemám rád samotných členov Elánu a tak mi aj pripadali členovia Elán forever. Nechali na seba čakať, moderátor ich musel niekoľkokrát vyvolávať . Čo by som ešte odporučil organizátorovi je skrátiť tombolu a radšej ľudí nechať viac tancovať.
V ostatnom ma pobyt nesklamal, zachoval si svoju vysokú úroveň. Ďakujeme. Palo a Danka Rusnákovci

Poďakujte používateľovi Palorusnak.

Dobrý deň pán Rusnák, ďakujeme za Vaše hodnotenie a Vašu priazeň. Čo sa týka hudobného programu a tomboly, Váš nápad a postreh si veľmi ceníme a posunieme ho našej event manažérke. Pevne veríme, že budúci Silvester sa vidíme opäť :)

Recenzované: 22. decembra 2019

Na začiatok len poviem, že väčšinou recenzie nepíšem a keď áno tak len dobré, ale z tohto pobytu sme sa z priateľom spamätávali skoro doteraz! Okrem toho, že sme sa tam obaja vyspali asi najhoršie v živote (a to podotýkam, že so spánkom ani jeden z nás problémy nemá) sme dostali obaja otravu jedlom a skoro 2 týždne sme boli PN s tým, že sme chodili v Bratislave (tam bývame) po doktoroch. Hneď ako sme sa vrátili sme išli na Kramáre a potom po rôznych vyšetreniach, s tým že nám povedali, že máme otravu jedlom. Vzhľadom nato, že sme mali plnú penziu tak vieme s istotou povedať že sme nič iné nejedli!
Určite tento pobyt neodporúčam a aby som nebola len negatívna zámok pekne prerobili a sauny sú tiež v pohode (stačia pokiaľ vás tam je dokopy 10). Jedlo, personál a energia ktorá je v zámku Otras!!

Dátum pobytu: november 2019
Poďakujte používateľovi kkoroncziova.

Dobrý deň,ďakujeme za Vaše hodnotenie. Každý názor našich návštevníkov si veľmi ceníme a snažíme sa neustále zlepšovať. Boli by sme veľmi radi, keby ste nám napísali viac o Vašej negatívnej skúsenosti na marketing@grandviglas.com, aby sme do budúcna mohli tieto nedostatky eliminovať.

Recenzované: 19. decembra 2019

Na pobyt v Grand Vígľaš som sa veľmi tešila, keďže dejiny,hrady,zámky a kaštiele sú moja srdcovka:)3 dni boli pre mňa málo :D Za seba nemôžem nič vytknúť, bola som veľmi spokojná, možno priateľovi kúsok chýbalo fitko, keďže je rád aktívny.Zámok je krásne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a je tam pokoj.Wellness sme si užili taktiež, keďže počas dvoch dní sme vychytali vždy čas, keď tam neboli iní hostia.Raňajky aj večere boli bohaté na výber,chutné, obsluha milá a ústretová:) Potešila aj exkurzia po zámku s výkladom, počas ktorého sme sa čo - to podozvedali o histórii tohto miesta.Keby máme možnosť,opäť sa vrátime na pobyt počas letných mesiacov, aby sme mohli robiť výlety do okolia, alebo využiť možnosť spraviť si piknik v prírode :)

Dátum pobytu: december 2019
1  Poďakujte používateľovi Luciabodisova.

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše pozitívne hodnotenie. V letných mesiacoch si okrem výletov do okolia môžete užiť aj náš večerný program, o ktorom budeme určite včas informovať aj na našej webovej stránke a facebooku. Budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu :)