Recenzované: 14. marca 2019

Na Zamku Viglas sme oslavili zivotne jubileum v kruhu priatelov. Uzili sme si kazdu chvilu v nadhernych priestoroch. Izby dychaju romantikou a su vyborne odhlucnene. Jedalen je velkolepa a mali sme kralovske ranajky a veceru. Sluzby personalu su na vysokej urovni a je to miesto, kde velmi rada sa vratim a dalej budem spoznavat okolie. Dakujem vsetkym, ze som mohla zazit tak nadherny predlzeny vikend, ktory u mna zanechal pamatovu stopu.

Tip na izbu: Izby su vyborne odhlucnene.
Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi mudrasova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. marca 2019

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 21. februára 2019

Uz dlho som si tak neuzil predlzeny vikend ako teraz. Vsetko bolo take ak nie lepsie ako malo byt. Od welness a masazii cez prijemny a ustretovy personal az po jednotlive detaily (izbu sme dostali v opacnom kridle zamku ako prebiehal ples aby sme mali klud a ticho). Ceresnickou na torte bolo ked sme zistili ze sa na nas manazer pytal (zamestnancov aj osobne) ci nam vsetko vyhovuje a pozval nas na drink. A to vsetko v budove ktora 10 rokov dozadu vyzerala ako Spissky hrad...

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Lukas L.

Recenzované: 1. februára 2019

na zámku Vígľaš sme sa zúčastnili viacerých podujatí, ktoré zámok organizoval, preto môžeme povedať iba toľko, že každá ich akcia je spojená so 100%tnou spokojnosťou a predovšetkým prevedením do tých najmenších do detailov. Úžasná atmosféra zámku dopĺňa čaro a nádych každému jednému podujatiu. Všetko dopĺňajú nielen vynikajúce služby, ale aj veľmi ochotní a príjemní personál.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi stachovapatricia.

Dobrý deň pani Stachová, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 29. januára 2019

V polovici decembra sme mali sobáš vo veľkej rytierskej sále,
pohostenie v reštaurácii Ava Simone, ubytovanie v izbe De Luxe. Vonku krásne snežilo. Vo všetkých priestoroch zámku bolo príjemne teplo, predvianočná atmosféra dopĺňala celkovú pohodu nás i svadobných hostí. Personál bol mimoriadne príjemný a ochotný, jedlo vynikajúce, ubytovanie skvelé. Všetkým úprimne ďakujeme. Osobná vďaka patrí slečne Hricovej za rady a celkový priebeh nášho krásneho dňa. Návštevu zámku Vígľaš vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť niečo krásne a nezabudnuteľné.
Ešte raz veľká vďaka.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi ZuMi2019.

Dobrý deň pani Mesárošová, my ďakujeme že sme mohli byť súčasťou Vášho veľkého dňa a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 29. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Zamocky vikend v tomto zariadeni sme si uzili najviac ako sa dalo.
V prvom rade chcem vyzdvihnut personal - od prveho kontaktu, i pocas celeho pobytu boli vsetci mili, usmievavi, ustretovi a ochotni.
Hotel je velmi vkusne a citlivo zrekonstruovany, clovek sa naozaj citi ako na zamku, dali si zalezat na detailoch. Prehliadka v cene, absolvovatelna aj s detmi.
Izba v standarde je vacsia ako poniektore bratislavske jednoizbaky, utulna, cista, vkusne zariadena - nicoho vela a ani nic nechybalo.
Wellness sice mensi, ale netlacili sme sa. Moznost masazi sme uvitali i vyuzili. S manzelom sme sa zhodli, ze zenam by urobila radost este manikerka/pedikerka, pripadne kozmeticka. Matky na materskej, ktore manzelia vezmu na vylet, by si mohli takto okrem masaze dopriat aj taketo hyckanie.
Zabudnute veci vo wellnesse nam boli odlozene a informovali nas o tom este skor, ako sme vobec stihli dojst na izbu. Takze za mna top pristup!
Co sa jedla tyka, ranajky a vecere formou bufetu ponukali dostatok jedal na vyber, personal vzdy k dispozicii pri akejkolvek poziadavke. Nemali sme problem nieco si vybrat a najest sa ani my, ani deti. Mozno by som porozmyslala zaradit domace dezerty, nakolko ponukane mi prisli ako z obchodu. Nedopite vinko sme si spokojne mohli zobrat na izbu aj s vedierkom ladu. K dispozicii este jedna restauracia - krasne tematicky pomalovana, dobry vyber jedal a sikovny kuchar - lepsiu divinu som snad ani nejedla.
Nedaleko Masarykov dvor s konikmi je vyborna aktivitka pre deti.

Este raz obrovske dakujeme!!
Odporucame dalej znamym aj neznamym.

Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi IvaBabic.