Recenzované: 21. februára 2019

Uz dlho som si tak neuzil predlzeny vikend ako teraz. Vsetko bolo take ak nie lepsie ako malo byt. Od welness a masazii cez prijemny a ustretovy personal az po jednotlive detaily (izbu sme dostali v opacnom kridle zamku ako prebiehal ples aby sme mali klud a ticho). Ceresnickou na torte bolo ked sme zistili ze sa na nas manazer pytal (zamestnancov aj osobne) ci nam vsetko vyhovuje a pozval nas na drink. A to vsetko v budove ktora 10 rokov dozadu vyzerala ako Spissky hrad...

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi Lukas L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. marca 2019

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 1. februára 2019

na zámku Vígľaš sme sa zúčastnili viacerých podujatí, ktoré zámok organizoval, preto môžeme povedať iba toľko, že každá ich akcia je spojená so 100%tnou spokojnosťou a predovšetkým prevedením do tých najmenších do detailov. Úžasná atmosféra zámku dopĺňa čaro a nádych každému jednému podujatiu. Všetko dopĺňajú nielen vynikajúce služby, ale aj veľmi ochotní a príjemní personál.

Poďakujte používateľovi stachovapatricia.

Dobrý deň pani Stachová, ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 29. januára 2019

V polovici decembra sme mali sobáš vo veľkej rytierskej sále,
pohostenie v reštaurácii Ava Simone, ubytovanie v izbe De Luxe. Vonku krásne snežilo. Vo všetkých priestoroch zámku bolo príjemne teplo, predvianočná atmosféra dopĺňala celkovú pohodu nás i svadobných hostí. Personál bol mimoriadne príjemný a ochotný, jedlo vynikajúce, ubytovanie skvelé. Všetkým úprimne ďakujeme. Osobná vďaka patrí slečne Hricovej za rady a celkový priebeh nášho krásneho dňa. Návštevu zámku Vígľaš vrelo odporúčame všetkým, ktorí chcú zažiť niečo krásne a nezabudnuteľné.
Ešte raz veľká vďaka.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi ZuMi2019.

Dobrý deň pani Mesárošová, my ďakujeme že sme mohli byť súčasťou Vášho veľkého dňa a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 29. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Zamocky vikend v tomto zariadeni sme si uzili najviac ako sa dalo.
V prvom rade chcem vyzdvihnut personal - od prveho kontaktu, i pocas celeho pobytu boli vsetci mili, usmievavi, ustretovi a ochotni.
Hotel je velmi vkusne a citlivo zrekonstruovany, clovek sa naozaj citi ako na zamku, dali si zalezat na detailoch. Prehliadka v cene, absolvovatelna aj s detmi.
Izba v standarde je vacsia ako poniektore bratislavske jednoizbaky, utulna, cista, vkusne zariadena - nicoho vela a ani nic nechybalo.
Wellness sice mensi, ale netlacili sme sa. Moznost masazi sme uvitali i vyuzili. S manzelom sme sa zhodli, ze zenam by urobila radost este manikerka/pedikerka, pripadne kozmeticka. Matky na materskej, ktore manzelia vezmu na vylet, by si mohli takto okrem masaze dopriat aj taketo hyckanie.
Zabudnute veci vo wellnesse nam boli odlozene a informovali nas o tom este skor, ako sme vobec stihli dojst na izbu. Takze za mna top pristup!
Co sa jedla tyka, ranajky a vecere formou bufetu ponukali dostatok jedal na vyber, personal vzdy k dispozicii pri akejkolvek poziadavke. Nemali sme problem nieco si vybrat a najest sa ani my, ani deti. Mozno by som porozmyslala zaradit domace dezerty, nakolko ponukane mi prisli ako z obchodu. Nedopite vinko sme si spokojne mohli zobrat na izbu aj s vedierkom ladu. K dispozicii este jedna restauracia - krasne tematicky pomalovana, dobry vyber jedal a sikovny kuchar - lepsiu divinu som snad ani nejedla.
Nedaleko Masarykov dvor s konikmi je vyborna aktivitka pre deti.

Este raz obrovske dakujeme!!
Odporucame dalej znamym aj neznamym.

Poďakujte používateľovi IvaBabic.

Recenzované: 10. januára 2019

Dostali sme s manželom poukaz na dvojdňový pobyt, kde sľubujú kráľovské raňajky, kráľovské večere a luxusný vstup do wellness. Ubytovaní sme boli v izbe Classic.
Hneď po príchode sme išli na kráľovskú večeru, kde nás čakali na stole zoschnuté kvety, ktoré nás sprevádzali až do konca pobytu. Kráľovská večera pozostávala z bufetových stolov. Obschnutá divinová paštéta, prázdna nádoba na polievku (oba dni), výber z troch jedál, pričom dve už neboli. Jedlo studené a rovnako chutné, ako v priemernej vývarovni. Pri pohľade na šalátový bar a výber z dezertov sme začali rozmýšľať či sme naozaj v štvorhviezdičkovom hoteli. Ak ste vegetariánom, sem určite nechoďte. Rovnako úbohé boli aj kráľovské raňajky. Bol to výber toho najlacnejšieho, čo v obchode môžete kúpiť, prevažne tvorené z polotovarov. Praženica bola súvislá hmota s jemne modro-zeleným nádychom, vajíčka, grilovaná zelenina, všetko studené. Personál odutý, pozdrav, to nečakajte. 3x som si pýtala teplú vodu na čaj. S dopĺňaním to bola tiež bieda, chýbalo maslo, syr, čistá voda nedoplnená.. Bonusom bol dymiaci toast, ktorý personál odpratal, až keď som ich na to upozornila.
"Luxusný" wellness pozostával z malého bazéna, dvoch malých saun a jednej vírivky, čo je veľmi málo na taký veľký komplex.
Aby som nebola len príliš kritická, celková stavba bola veľmi dobre architektonicky zvládnutá. Prehliadka príjemný bonus aj keď mohla byť obšírnejšia a zahrnúť aj exteriér.
Záverom, odporúčam pozrieť sa po iných zariadeniach, kde za takú istú sumu dostanete oveľa väčšiu hodnotu. Je vrchol drzosti označovať toto zariadenie 4 hviezdičkami. Je to taký lepší dvojhviezdičkový hotel.

Poďakujte používateľovi evaddd.

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie. Spomínané nedostatky preverujeme a pracujeme na ich odstránení. Pevne veríme, že sme úplne nestratili Vašu dôveru a pri Vašej ďalšej návšteve Vám budeme môcť tento zlý dojem napraviť.