Zamocky vikend v tomto zariadeni sme si uzili najviac ako sa dalo.
V prvom rade chcem vyzdvihnut personal - od prveho kontaktu, i pocas celeho pobytu boli vsetci mili, usmievavi, ustretovi a ochotni.
Hotel je velmi vkusne a citlivo zrekonstruovany, clovek sa naozaj citi ako na zamku, dali si zalezat na detailoch. Prehliadka v cene, absolvovatelna aj s detmi.
Izba v standarde je vacsia ako poniektore bratislavske jednoizbaky, utulna, cista, vkusne zariadena - nicoho vela a ani nic nechybalo.
Wellness sice mensi, ale netlacili sme sa. Moznost masazi sme uvitali i vyuzili. S manzelom sme sa zhodli, ze zenam by urobila radost este manikerka/pedikerka, pripadne kozmeticka. Matky na materskej, ktore manzelia vezmu na vylet, by si mohli takto okrem masaze dopriat aj taketo hyckanie.
Zabudnute veci vo wellnesse nam boli odlozene a informovali nas o tom este skor, ako sme vobec stihli dojst na izbu. Takze za mna top pristup!
Co sa jedla tyka, ranajky a vecere formou bufetu ponukali dostatok jedal na vyber, personal vzdy k dispozicii pri akejkolvek poziadavke. Nemali sme problem nieco si vybrat a najest sa ani my, ani deti. Mozno by som porozmyslala zaradit domace dezerty, nakolko ponukane mi prisli ako z obchodu. Nedopite vinko sme si spokojne mohli zobrat na izbu aj s vedierkom ladu. K dispozicii este jedna restauracia - krasne tematicky pomalovana, dobry vyber jedal a sikovny kuchar - lepsiu divinu som snad ani nejedla.
Nedaleko Masarykov dvor s konikmi je vyborna aktivitka pre deti.

Este raz obrovske dakujeme!!
Odporucame dalej znamym aj neznamym.

Poďakujte používateľovi IvaBabic.
Recenzované: 10. januára 2019

Dostali sme s manželom poukaz na dvojdňový pobyt, kde sľubujú kráľovské raňajky, kráľovské večere a luxusný vstup do wellness. Ubytovaní sme boli v izbe Classic.
Hneď po príchode sme išli na kráľovskú večeru, kde nás čakali na stole zoschnuté kvety, ktoré nás sprevádzali až do konca pobytu. Kráľovská večera pozostávala z bufetových stolov. Obschnutá divinová paštéta, prázdna nádoba na polievku (oba dni), výber z troch jedál, pričom dve už neboli. Jedlo studené a rovnako chutné, ako v priemernej vývarovni. Pri pohľade na šalátový bar a výber z dezertov sme začali rozmýšľať či sme naozaj v štvorhviezdičkovom hoteli. Ak ste vegetariánom, sem určite nechoďte. Rovnako úbohé boli aj kráľovské raňajky. Bol to výber toho najlacnejšieho, čo v obchode môžete kúpiť, prevažne tvorené z polotovarov. Praženica bola súvislá hmota s jemne modro-zeleným nádychom, vajíčka, grilovaná zelenina, všetko studené. Personál odutý, pozdrav, to nečakajte. 3x som si pýtala teplú vodu na čaj. S dopĺňaním to bola tiež bieda, chýbalo maslo, syr, čistá voda nedoplnená.. Bonusom bol dymiaci toast, ktorý personál odpratal, až keď som ich na to upozornila.
"Luxusný" wellness pozostával z malého bazéna, dvoch malých saun a jednej vírivky, čo je veľmi málo na taký veľký komplex.
Aby som nebola len príliš kritická, celková stavba bola veľmi dobre architektonicky zvládnutá. Prehliadka príjemný bonus aj keď mohla byť obšírnejšia a zahrnúť aj exteriér.
Záverom, odporúčam pozrieť sa po iných zariadeniach, kde za takú istú sumu dostanete oveľa väčšiu hodnotu. Je vrchol drzosti označovať toto zariadenie 4 hviezdičkami. Je to taký lepší dvojhviezdičkový hotel.

Poďakujte používateľovi evaddd.
Recenzované: 9. januára 2019

uzasne miesto, nadherne prepracovane detaily v celom hoteli. Deti sa citili ako v rozpravke...vyborna kuchyna, super personal....vsetko bolo super ;) trosku mensi wellnes ked sme tam nabehli 3 rodiny s detmi ale aspon bola sranda ;)

Poďakujte používateľovi Gu100s.
Recenzované: 6. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Zažili sme u vás niekoľko krásnych dní. Super atmosféra, skvelá kuchyňa, úžasné priestory, ktoré sa len tak nevidia, ochotný a milý personál, včetne vždy usmiateho pána riaditeľa, ktorý nás každý večer milo privítal a pýtal sa či sme so všetkým spokojný. Po večeri bol vždy zabezpečený kvalitný zábavný program.
Samotný silvestrovský večer pekne gradoval, elegantné priestory, úžasné jedlo a zábava, aj vďaka hlavnému hosťovi večera Mariánovi Čekovskému. Polnočný ohňostroj a zábava do rána.
Boli sme vo Vígľašskom zámku prvý krát a už teraz sa tešíme na ďalší pobyt.
Každému vrelo odporúčame zažitie niektorých z ponúkaných pobytov.

Ivana a Peter z Michaloviec.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi IvankaPeter.
Recenzované: 6. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Zažili sme pár krásnych dní. Super atmosféra plynúca okrem iného aj z ochotného a usmievavého personálu. Samotný Silvestrovský večer bol výborne “vystavaný”, zábava, humor a elegancia. Boli sme vo Vígľašskom zámku druhý krát na Silvestra a už teraz sa tešíme na ďalší rok.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi pavelrusnak.