Recenzované: 4. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemny **** hotel,po vsetkych strankach top sluzby,mily personal pocinajuc generalnym riaditelom,ktory bol pocas celeho pobytu pritomny a dohliadal na hladky priebeh ci uz programu (kazdy vecer) alebo pocas podavania jedla. Velmi mile recepcne,obsluha,wellness atd. Krasne stylove izby,pobyt naozaj ako na zamku s vyvrcholenim v podobe silvestrovskeho vecera s Marianom Čekovskym,co bolo zarukou vybornej zabavy.

Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi RomiL105.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. marca 2019

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 30. decembra 2018

Hľadali sme strávenie Vianoc, aby sme si mohli vychutnať rodinnú atmosféru a Zámok Vígľaš nadmieru pozitívne prekonal naše predstavy. Ďakujeme celému personálu: od recepcie, čistulinké pohodlné izby, nápaditý sprievodný program, príjemné wellness a super masáž, obsluha v reštaurácii a VÝBORNÉ JEDLO. Nadštandardná úroveň a všetko v milej atmosfére.

Tip na izbu: Naša izba na druhom poschodí (výťahom) bola super, avšak každému radi poradia - na recepcii sú veľmi milí a nápomocní
Dátum pobytu: december 2018
Poďakujte používateľovi Mája V.

Recenzované: 3. decembra 2018

Na zámku The Grand Vígľaš sme mali svadobnú hostinu vo veľkej rytierskej sále a ubytovanie. Toto miesto môžem len odporučiť. Poďakovanie patrí p. svadobnej manažérke Ing. Hricovej za výbornú komunikáciu a ústretovosť. Veľmi nám bola nápomocná vo všetkom. Seriózne jednanie, čo sme sa dohodli to platilo. Určite k Vám radi znovu opäť zavítame. Ďakujeme

Poďakujte používateľovi PeterPah84.

Dobrý deň, my ďakujeme že sme mohli byť súčasťou Vášho veľkého dňa a už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu :)

Recenzované: 20. novembra 2018

Prežili sme naozaj veľmi príjemný pobyt. Izba de Luxe bola výnimočná, strava veľmi chutná, personál absolútne vynikajúci, wellness super...dajú sa podnikať zaujímavé výlety v okolí. Určite by som tento nádherný hotel doporučila všetkým, ako sme už aj urobili :-) A určite sa k vám ešte vrátime...
Prajeme veľa spokojných hostí a tešíme sa na ďalšiu návštevu u vás :-)

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi 15 111 511.

Recenzované: 13. novembra 2018

Chodime pravidelne s rodinou kazdy rok na predlzeny vikend na dusicky a budeme aj nadalej. Absolutne profesionalny pristup od vsetkych zamestnancov od upratovaciek, casnikov, kucharov, recepcie az po riaditela hotelu. Nie je nic, co by sme mohli vytknut, alebo navrhli vylepsit. Kuchyna skvela, izby ciste, animacny program vyborny. Dakujeme, urcite prideme znova.

Poďakujte používateľovi Connector51345516485.