Recenzované: 25. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Velka spokojnost s poskytovanymi sluzbami ci uz ubytovanie, strava, welness. Velmi mily personal, vyhoveli nam nad ramec, postielka na izbe, ustretovost... urcite odporucam, okolie sice sme moc nepresli, skor sa zamerat na zamok a wellness

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Explorer829722.
Recenzované: 15. októbra 2018

Ideálne miesto na na strávenie príjemných chvíľ. Oddych, výborná strava, relax - maximálna pohoda. Príjemný personál a profesionálne služby pri každej príležitosti milo prekvapili. Určite sa rád vrátim.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi pavollorko.
Recenzované: 5. októbra 2018

Nádhera a luxus - to je v skratke charakteristika toho nádherne zrekonštruovaného zámockého objektu, ktorý sa týči nad obcou Vígľaš. Pobyt v tomto zariadení Vás presvedčí o tom, že úroveň nielen ubytovania, krásneho prostredia s nádychom dávnej minulosti, ponúkaných jedál, ako aj ochotného personálu, sa dá zažiť aj na Slovensku a nielen v zahraničí. Vrele odporúčam párom, ktorí chcú zažiť zámockú atmosféru, aká sa len tak ľahko inde neponúkne.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi casio336.
Recenzované: 26. septembra 2018

Pobyt sme dostali s manzelkou ako darcek ale uplne splnil nase ocakavania. Vynikajuca restauracia, velmi ochotna obsluha, aj na recepcii sme sa stretli s prijemnym a ochotnym personalom. Ranajky vydatne !
Ubytovanie sme mali v apartmane v Delovej baste, minibar bol pravidelne doplnany, upratovanie izieb ulne v poriadku, odzvucenie vdaka kamennym murom dokonale, wellnes tiez v poriadku. V balicku sme mali aj masaz, odporucam Jakuba, prestali mi bolesti chrbta !
Co mi trosku chybalo bolo , ze v nasom termine bolo malo hosti a tak bol zatvoreny bar a bola otvorena iba restauracia do 22:00 ale aspon sme sa vyspali. Uvital by som vacsiu ponuku miesanych napojov.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Vlad1968.
Recenzované: 19. septembra 2018

Bol to zaujímavý pobyt na zámku, milé prostredie, veľmi dobrá strava. Ak by som mal odporučiť nejaké zlepšenie, navrhoval by som vylepšiť prístelky, tá moja bola dosť tvrdá a nepohodlná. Ináč to bolo super

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi Explore817778.