Recenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Pamatam si zamok ako uplnu ruinu ... bodaj by taketo stastie mali aj ine lokality.
Krasne dobove izby atmosfera, cistota, chodby, kaplnka ... to co sa tu podarilo vytvorit je ojedinele. Nadherny vyhlad do okolia, wellness ako aj sluzby a ochota ludi. Jedlo vyborne ... pamatam si ked tu capovali erb, ten sa sem hodil, plzen uz menej. Jedina mala chybicka co neubrala na celkovom dojme, ked sme sa pytali na lokalne chodniky ako a kam sa prejst, na recepcii “nevedeli”. Zarazilo sice, ale na nete sme dohladali ... snad to tak budu robit tiez odporucam prehliadku s vykladom je putava a plna historie, ako aj sokoliarsku shou vhodne pre deti ... celkovo vysoky nadstandard.

Poďakujte používateľovi W298LEpetert.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Dobrý deň prajem. Ďakujeme za Vaše hodnotenie i milé slová. Čo sa týka informovanosti zamestnancov recepcie, určite sa postaráme o nápravu. Pevne veríme, že sa k nám rozhodnete zavítať aj v budúcnosti. Prajeme Vám krásny zvyšok leta.

Recenzované: 13. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Naša predstava bola mať krásnu svadbu v kruhu rodiny a Vígľaš nám ju dokonale splnil. Celý personál od svadobnej manažérky po kuchára bol vynikajúci. Veľmi si ceníme úžastnú priam rodinnú atmosféru celého hotela. Vyšli nám maximálne v ústrety, keďže máme malé bábätko obávali sme sa ako to všetko budeme zvládať no vďaka ním sme všetko zvládali hravo. Izby boli krásne upravené, jedlo bolo vynikajúce a aj fotograf si prišiel na svoje Vígľaš ponúka množstvo zákutí pre tie najkrajšie fotografie. Určite odporúčame a na Vígľaš sa vždy s láskou vrátime, kto ho navštívi určite si ho zamiluje tak ako sme si ho zamilovali my.

Poďakujte používateľovi MichaelaG871.

Dobrý deň prajem. Ďakujeme Vám za hodnotenie i slová pochvaly. Sme veľmi radi, že ste sa rozhodli svoj deň "D" stráviť v našom zariadení. Budeme veľmi radi, ak sa rozhodnete k nám zavítať aj v budúcnosti. Želáme Vám príjemný zvyšok leta :).

Recenzované: 12. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme po cca 12 rokov zo ženou bez deti na romantickej dovolenke a poviem vám na Zámku bolo vsetko na 1* od recepcie kde boli moc ochotné recepčné ,vedúca a pán riaditeľ.....no ďalej kuchyna bola na velkej úrovni ... izba bola super čistá a moc pekná....sauna, bazén, masáž pomohla ku krásnemu pobytu a regenerácie ...✌ doporučujem a o mesiac ideme zase ale uz s deťmi...Kto si chce oddýchnuť má jedinečnù možnosť navštíviť Zámok Viglaš... Ďakujem pekne za všetko....

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Roberto818181.

Dobrý deň. Ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Takéto slová sa mimoriadne príjemne čítajú. Pevne veríme, že aj Vaša budúca návšteva zanechá podobný dojem. Tešíme sa na opätovné stretnutie s Vami. Prajeme Vám príjemný zvyšok leta.

Recenzované: 11. júla 2018

Veľmi vkusne zrekonštruovaný zámok, štýlové izby, polpenzia, vírivka, menší bazén, infra a fínska sauna. V balíčku aj 3 hod vstup na termálne kúpalisko Kováčová.
Strava dobrá, len mohlo byť viac ovocia.
Možnosť využiť wellness aj v deň odchodu (sobota od 8:00)

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi ViktorH510.

Dobrý deň prajem. Ďakujeme Vám za hodnotenie aj Vaše postrehy. Spokojnosť našich hostí je pre nás prvoradá, a preto sme veľmi radi, že ste sa u nás cítili príjemne. Veríme, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti. Želáme pekný zvyšok leta.

Recenzované: 7. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Sme tu na predĺženom víkende. Zámok je pekne zrekonštruovaný, cisty.
Izby su velke, no kúpeľne su zle zariadené,
Obývačka tiez skromne, bez štýlu zariadená. Pri rekonštrukcii nedbali na dobovú autentickosť. Personal je velmi mili, ale na tuto úroveň nevyskoleni.
Ranajky boli vyborne, vyber dostačujúci,
Vecere pre mna nezáživné.
Ala kart vyber je vsak Dobry.

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi GabrielaB4047.

Dobrý deň. Ďakujeme pekne za hodnotenie a tiež za Vaše postrehy. Spokojnosť a názory našich hostí sú pre nás veľmi dôležité. Veríme, že sa nás rozhodnete v budúcnosti opäť navštíviť a budete môcť pozorovať zlepšenie, či už na poli gastronómie, či odbornosti personálu.
Prajeme krásny zvyšok leta.