Recenzované: 8. júna 2018

Velka vdaka za uzasny pobyt v dnoch 1.6.2018-3.6.2018 hodnotit mozeme vsetko iba v superlativoch, cistucka izba, vyborna strava, welnes a masaz na vybornu, obsluhujuci personal a ludia na recepcii velka spokojnost. Doporucujeme ist na pobyt a vychutnat si oazu ticha a krasneho okolia. Velmi radi sa na Viglas vratime.

Tip na izbu: niet co podotknut
Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi marikapeter.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Dobrý deň prajem. Ďakujeme Vám pekne za slová pochvaly a tiež za hodnotenie. Na jeseň tohto roku pripravujeme pre našich hostí zaujímavé tematické pobytové balíky, ktoré Vás pevne veríme zaujmú. Tešíme sa na opätovné stretnutie v budúcnosti. Želáme príjemné letné dni.

Recenzované: 31. mája 2018

Pobyt sa mi páčil, personál bol ústretový a strava super. Aj wellness a masáž ma fajn zregenerovali ... Aj ten pocit, že som spala na zámku stál za to... Jedine, čo mi chýbalo, bolo málo zelene a veľa príšer-drakov .Radšej sa pozerám na krásne veci.

Poďakujte používateľovi nmarcelkam.

Pekný deň želám. Ďakujeme Vám za hodnotenie. Sme radi, že ste si u nás oddýchli, veď práve to je cieľom wellness pobytu. Zámok Vígľaš má historickú spojitosť s Rádom Draka, ktorý bol založený kedysi Žigmundom Luxemburským. Práve z toho dôvodu sa so symbolom draka môžete stretnúť na mnohých miestach zámku. Pevne veríme, že ani draky Vás od ďalšej návštevy neodradia. Prajeme pekné slnečné dni.

Recenzované: 20. mája 2018

... skvelý víkend s diskotékou na zámockom nádvorí. Skutočne len ťažko niečo vytknúť tomuto nádhernému miestu / snáď len - na "kľúčoch" ( izbových kartách ) ... by mohlo byť uvedené číslo izby. Ak sa totiž počas presunu z recepcie po tých krásne dlhých chodbách necháte príliš uniesť obrazmi a dielami L. da Vinciho, veľmi ľahko sa Vám môže stať, že počas cesty zabudnete čílo Vašej izby :-))) / Peťo a Timea.

Poďakujte používateľovi peterv5750.

Dobrý deň Timea a Peťo. Sme veľmi radi, že ste sa u nás cítili príjemne a že ste sa na Oldies Party dobre zabavili. O umiestnení čísiel na kľúče budeme určite do budúcnosti uvažovať. Prajeme pekný zvyšok dňa a veríme, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti.

Recenzované: 10. mája 2018

Iba v superlativoch...skvela vonava a cistucka izba,neskutocne okolie,famozne jedlo,nedelnajsi program a welnness,prehliadka zamku zo Sokoliarmi...urcite sa velmi radi opat vratime...skutocne Viglasu a jeho personalu nieje co vytknut.

Dátum pobytu: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi patrikTT.

Dobrý deň Petra a Patrik. Ďakujeme za slová chvály, veľmi dobre sa to číta :). Sme radi, že ste sa u nás cítili dobre. Na jeseň pripravujeme pre našich hostí zaujímavé tematické pobytové balíky, ktoré Vás pevne veríme, zaujmú. Tešíme sa na opätovné stretnutie s Vami a prajeme krásny zvyšok dňa.

Recenzované: 13. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Pobyt si velmi pochvalujeme a istotne sa planujeme opat vratit. Izba bola velka, prostredie a atmosfera zamku uzasna. Jedlo vynikajuce ci slo o ranajky alebo veceru mozeme len a len doporucit. Wellness mensi ale na to poplavanie si vecer a vysaunivanie sa dostacujuci.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi BibianaM177.

Dobrý deň želám. Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že Vám chutilo a užili ste si pobyt. Wellness centrum je síce menšie, ale snáď o to útulnejšie. Pevne veríme, že nám zachováte priazeň aj v budúcnosti a že k nám opäť zavítate.