Recenzované: 26. marca 2018

Ďakujeme za skvelý, tichučký a oddychový pobyt. Cítili sme sa pohodlne a spokojne. Personál bol milý a ochotný, vždy pripravený vyhovieť požiadavke alebo prosbe hosťa. Jediné čo nám chýbalo, bolo pri príchode uvedenie z recepcie na izbu, nakoľko hotel je skutočný zámok s obrovskými priestormi a je potrebné sa naučiť orientovať sa po chodbách, schodoch, výťahoch... K spokojnosti hostí by možno pomohol i neobmedzený prístup ku káve v jedálni a nápojom. Myslím, že nie každý by to využil, veď poväčšine sa každý vyberie počas dňa na výlet von, avšak pri zlom počasí by to bolo vítané a iste by hotel z toho neskrachoval, ale spokojnosť by sa zvýšila u všetkých, malých i veľkých. Welnes maličké, ale pri návštevnosti mimo sezónu sa dá nájsť prázdne, vyslovene súkromné, iba pre dvoch. I napriek predtým opísaným drobnostiam hodnotím pobyt ako vynikajúci, hodný zopakovania. Ďakujeme!

Poďakujte používateľovi slahorovaviera.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia TheGrandViglas, Manažér v zariadení The Grand Vígľaš.Zodpovedané: 21. augusta 2018

Dobrý deň prajeme. Ďakujem Vám za hodnotenie a tiež za Vaše mimoriadne cenné postrehy. Naše služby sa snažíme vždy posúvať vpred a práve podnety od Vás, našich hostí nám v tom pomáhajú. Tešíme sa na opätovné stretnutie s Vami. Prajeme pekné letné dni.

Recenzované: 20. marca 2018

V ponuke pobytovych balikov maju uvedene ranajky - svedske stoly , vecere svedske stoly/vyber z 3 chodoveho menu , zabudli uviest, ze to ne je volitelne , ale zavisi to od poctu hostov v hoteli.Nedostali sme ani ranajky ani vecere vo forme svedskych stolov.O tom nas mohli informovat vopred.
Hotel -zamok pekny, wellness malicke , nastastie nas bolo len 6 hosti v hoteli, ale skoda, ze komunikacia zo strany managementu je slaba, ked sme sa stazovali , managerka neprisla osobne to s nami riesit.

Poďakujte používateľovi BibianaR121.

Dobrý deň prajem. Veľmi pekne Vám ďakujeme za spätnú väzbu aj keď nás úprimne mrzí, že ste sa u nás necítili ideálne. Spokojnosť hostí je pre nás prvoradá, preto nedostatok komunikácie najmä zo strany managementu je určite chybou a urobili sme opatrenia, aby sa to u budúcnosti už neopakovalo. Napriek tomu dúfame, že sa nás rozhodnete v budúcnosti znovu navštíviť a Vaša skúsenosť bude už iba pozitívna.

Recenzované: 18. marca 2018

V hoteli sme strávili víkendový pobyt a boli sme veľmi spokojní. Pri príchode nás privítala príjemná recepčná a celá atmosféra hotela bola uvoľnená a veľmi príjemná. Očarení historickými priestormi zámku, krásne zrekonštruovanými, vychutnali sme si prechádzku po jeho chodbách a poobjavovali históriu spolu s rytiermi postávajúcimi v brneniach. Ani zariadenie izby nesklamalo, najviac zapôsobila kovaná posteľ s baldachýnom a výhľad na nádvorie.

Poďakujte používateľovi Zuzana14.

Dobrý deň prajem. Ďakujeme Vám za hodnotenie i za veľmi príjemnú spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli spokojní a veríme že sa v budúcnosti k nám rozhodnete znovu zavítať.

Recenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi sa nám na zámku páčilo. Trochu drahšie pivo a večeru sme mali nedopečenú. Bohužiaľ na zámku mali aj nejaké školenia a v noci robili strašný hluk po chodbe. Wellness aj masáž bola super. Ďakujeme.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi Footprints758263.
Recenzované: 22. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Po príchode do zámku sme boli veľmi milo prekvapený. Bývať na zámku sa nám ešte nepošťastilo. Skoro ako v múzeu, no s tým rozdielom že si zámok môžete prejsť sami skoro celý a nikto vás nikde neruší. Rekonštrukcia a zariadenie zámku plus k tomu veľa exponátov a krásne vyzdobené dve reštaurácie, izby nadštandardné - izba Clasic- klíma, wifi, tv, na izbe trezor na doklady/peniaze, kúpeľňa, plus k tomu malá pozornosť na izbe, prehliadka zámku- všetko v cene. Samozrejme parkovanie pri zámku zdarma. Mali sme Víkendový pobyt z polpenziou a boli sme unesený. 110 percent! Odporúčame! Škoda len že sme nemohli využiť Wellness centrum z dôvodu zhoršenia zdravotného stavu manželky. Jedli sme v obidvoch reštauráciach, jedlo výborné- a kto- čo a koľko chcel a na čo mal chuť. Personál veľmi milý a ústretový, ochotne odpovedali na všetky naše otázky. Pár dní pred nástupom nám oznámili že bude na zámku bude koncert R.O., čo sme aj využili a tak dojmy z toho pobytu sú ešte krajšie. Počas pobytu na zámku nepotrebujete mať pri sebe hotovosť alebo kartu- vyúčtovanie je pri odchode z pobytu.
Ďakujeme!

Dátum pobytu: február 2018