Recenzované: 31. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Hotel v prijemnom dedinskom prostredi, jeden z najcistejsich, ake som navstivila. Petsonal, mily a ustretovy. Vyborna kuchyna, ci uz ranajky alebo vecere formou svedskych stolov. (vyber z troch hlavnych jedal a dvoch polievok).

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Vivik1115.
Recenzované: 24. októbra 2018

Perfektne sme sa cítili, personál bol veľmi milí a ochotní, izba super zariadená a aj kúpeľňa. Vírivka super :-) Strava výborná. Určite sa sem čoskoro vrátime. Nemáme čo vytknúť. Ďakujeme krásne za tie 3 dni oddychu. Každému len a len môžeme odporučiť.

Dátum pobytu: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Adventurer829058.
Recenzované: 13. augusta 2018

Boli sme na 4 noci, ubytovanie v pohodičke, privítanie drinkom bolo fajn. Personál milý a ochotný, brali ohľad na naše požiadavky. Izba fajn, postieľka pripravená pre malého. Wellness menší, ale bolo dosť teplo a boli sme dosť rozlietaní, takže sme ho moc nevyužili. Jedlo poskromnejšie, ale v rámci kategórie hotela úplne v poriadku a veľmi chutné. Trošku by to chcelo zrýchliť dopĺňanie, keď sa niečo minie, ale ináč tam nemám čo vytknúť.
Odporúčam.

Dátum pobytu: máj 2018
1  Poďakujte používateľovi martinrA957FP.
Recenzované: 7. mája 2018 cez mobilné zariadenie

V tomto perfektnom hotely sme boli dva roky dozadu ked bol cerstvo otvoreny. Vratili sme sa tu opat a nelutujeme. Izby vyborne, vkusne zariadene. Kedze sme milovnici tmaveho nabytku, podlah atd sme si prisli na svoje :) Wellnes hodnotime perfektne, pre nase potesenie ma vsetko co potrebujeme. Velka virivka spolu s dvoma saunami a velkou oddychovou miestnostou bohate staci. Kuchyna vyborna, aj obycajne jedlo bolo velmi chutne pripravene. Velke plus ma u nas obsluha a casnici. Mili a usluzni, vzdy sa zaujmajuc o to ci nam chutilo. Urcite sa tu este vratime:)

Dátum pobytu: máj 2018
3  Poďakujte používateľovi WladiZ1.
Recenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporúčam tento hotel. Príjemní a ochotní personal, krasne zariadené izby, výborne matrace, dobry welness a super kuchyňa, pivko, vino. Ja aj kolegovia sme boli velmi spokojní a milo prekvapení :)

Dátum pobytu: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi tequi110292.