“Kuchyna vyzaduje asi zmenu kuchara”

Salaš HRON Kováčová
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Kovacova

Salas sme navstivili vcera. Dali sme si fazulovu polievku a halusky. Halusky ako tak ale polievka otrasnej chuti. Klobasy v nej bolo dost az zbytocne nadmieru ale nejaky otrasny typ a chut polievky sa nedala specifikovat na ani fazulova ani gulas ani nic a okrem neidentifikovatelnej chuti aj strasne vela korenia a asi vegety na dochutenie, co v mliecnej fazulovej polievke ani nie je potrebne. A fazula mi chutila ako z konzervy. A pritom islo pravdepodobne o mliecny typ polievky, kedze bola s mliekom. Co uz kuchar dokaze pokazit na obycajnej chutnej fazulovej mliecnej polievke? :-(.
Osobne som dlho v tomto salasi nebola a uz ani nepojdem, kedze jedlo by som neodporucila ako sa hovori ani nepriatelovi. Odporucam zmenit kuchara.

Poďakujte používateľovi mitinko2.

Zrecenzované: 14. augusta 2019

Jedlo ničím nevynikalo, bolo len priemerné. Salaš a hlavne toalety by potrebovali poriadne upratať. Na stoloch staré podložky. Celkovo vyzerala reštaurácia zanedbane. Po ceste sa radšej zastavíme inde na halušky.

Poďakujte používateľovi JuliaB4131.
Zrecenzované: 21. júna 2019

Druhý krat sme navštívili tuto reštauráciu, prvý deň, boli halušky suché,ako z prášku. Tento krát zase, ryža tvrdá ako kameň, asi nestihli(aj keď sme tam toho času boli jediné) lepšie niekedy počkať, tých 5minut nikoho nezabije!!!!!!! Nerozumiem len, prečo kuracie bolo absolútne suché, pomaly čierna prézla!!!
NEODPORÚČAM!!!!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Mrnskrvgv.
Zrecenzované: 30. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie sme prišli krátko pred 12-tou hodinou. Jedlo nám priniesli asi 5 minút po objednaní. Nemali sme nijaké výhrady, chuťovo bolo jedlo lepší priemer.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi barbisovka.
Zrecenzované: 22. októbra 2018

Reštaurácia ktorá neurazí ani neohúri.
Prosím nepodávajte polievky v tých otrasných psích miskách v ktorých to nie a nie ochladnúť ...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi kikula_2017.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salaš HRON Kováčová, si pozreli aj

Sliač, Banskobystrický kraj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Salaš HRON Kováčová? Podeľte sa o svoje zážitky!