Kovacova

“Otras-ryža tvrdá maso suche”

Salaš HRON Kováčová
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Kovacova
Zrecenzované: 21. júna 2019

Druhý krat sme navštívili tuto reštauráciu, prvý deň, boli halušky suché,ako z prášku. Tento krát zase, ryža tvrdá ako kameň, asi nestihli(aj keď sme tam toho času boli jediné) lepšie niekedy počkať, tých 5minut nikoho nezabije!!!!!!! Nerozumiem len, prečo kuracie bolo absolútne suché, pomaly čierna prézla!!!
NEODPORÚČAM!!!!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Mrnskrvgv.

Zrecenzované: 30. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Do reštaurácie sme prišli krátko pred 12-tou hodinou. Jedlo nám priniesli asi 5 minút po objednaní. Nemali sme nijaké výhrady, chuťovo bolo jedlo lepší priemer.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi barbisovka.
Zrecenzované: 22. októbra 2018

Reštaurácia ktorá neurazí ani neohúri.
Prosím nepodávajte polievky v tých otrasných psích miskách v ktorých to nie a nie ochladnúť ...

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi kikula_2017.
Zrecenzované: 30. septembra 2018

Salaš, ktorý si zachoval "meno" aj keď sa už nenachádza pri
trase, zákazník si kvalitu nájde. Dobrá kuchyňa, milá obsluha...

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 20. septembra 2018

Salaš Hron Kováčová je naozaj taká stará dobrá klasika, ako má vyzerať salaš, kde vládne ľudová atmosféra s dobrým a kvalitným výberom jedál, nevynímajúc ochotný pohotový personál. Vrele odporúčam.

Poďakujte používateľovi casio336.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salaš HRON Kováčová, si pozreli aj

Sliač, Banskobystrický kraj

Zvolen, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Salaš HRON Kováčová? Podeľte sa o svoje zážitky!