Rastislavice
Recenzované: 19. februára 2019

Izba mala steny z papieru, personál maximálne vyťažení aj v prípade, že bolo v reštaurácii len 15 ľudí. V sobotu bola v reštaurácii oslava narodenín a zamestnanci nestíhali. Kľudné posedenie v reštaurácii tak nebolo možné vzhľadom na hlasnú hudbu. Jedlo primerané cene.

Dátum pobytu: február 2019
Poďakujte používateľovi OnAir65810319858.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia penzionkalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 13. marca 2019

Dobrý deň, ďakujeme za hodnotnie Vašeho pobytu. Vážime si, že ste nám poskytli spätnú väzbu.

Mrzí nás zvukový diskomfort, pre zníženie hlučnosti plánujeme opatrenie pokládky kobercov. Steny sú zo sádrokartónu z dôvodov nutnosti použitia ľahkých materiálov pri realizovanej rekonštrukcií priestorov podkrovia.

Ospravedlňujeme sa za dlhšie časy obsluhy, prebiehala akcia a personál sa zaúčal. Zaškolenie personálu je dlhodobejší proces, informácií je mnoho a žial niektoré zručnosti potrebujú čas respektíve prax aby sa vyšperkovali k dokonalosti.

Pracujeme na odstránení nedostatkov a veríme, že keď nás opäť navštívite, budete spokojní.
Tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Matej Kožík, manager
Kalvín Restaurant & Pension

Recenzované: 22. januára 2019

Strávili sme tu víkend s priateľom a nevedeli sme si vynachváliť. Zariadenie penziónu a apartmánu “Chaverney” bolo veľmi príjemné a čisté. Personál bol nesmierne milý a ústretový. Určite sa sem radi vrátime!

Poďakujte používateľovi FarAway59920555419.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Kalvín Pub R, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 1. februára 2019

Dobrý deň,

ďakujeme za hodnotenie a pochvalu. Sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne a bude nám potešením ak nás v budúcnosti znovu navštívite

Recenzované: 10. januára 2019

V penzióne sme boli ubytovaní v izbe Jasmín, ktorá bola príjemne zariadená, čistá a vybavená nad očakávania. Všetko čoho sme sa dotkli fungovalo (TV, ohrievače, teplá voda v kúpeľni...), čo žiaľ často nie je pravidlom. Posteľ tu majú veľkú a veľmi pohodlnú.

Naša rezervácia zahŕňala polpenziu, ktorú sme si nakoniec rozšírili aj o obed. V pripojenej reštaurácii varili skvele. O donášku akéhokoľvek jedla priamo na izbu stačilo požiadať milý personál. Osobitne Nora a Lulu boli vždy usmiate a ochotné urobiť všetko o čo sme požiadali.

Ku Kalvínovi sa v blízkom čase chystáme opäť. Tentoraz aj s deťmi.

Strakoví

Poďakujte používateľovi StrakovaNika.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej K, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 12. januára 2019

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie a pochvalu.
Veľmi radi Vás opatovne privítame v plnej zostave :)
Lulu a Nora taktiež pozdravujú a tešia sa na ďalšiu návštevu.

Recenzované: 9. januára 2019

Ďakujeme, skvele sme si u vás oddýchli a budeme odporúčať aj známym. Ak bude možnosť, vrátime sa opäť, ubytovanie boli naozaj čarovné, zariadené do najmenších detailov. Prajeme veľa úspechov a spokojných hostí.

Tip na izbu: Apartmán Grande
Poďakujte používateľovi Vacation40674479158.

Dobrý deň, raid by sme sa poďakovali za hodnotenie a čas, ktorý ste mu venovali. Budeme radi ak sa v budúcnosti opätovne rozhodnete pre oddych u nás.

Recenzované: 23. septembra 2018

Tento prekrásny penzión nás veľmi prekvapil krásnym, štýlovým nábytkom,skvelou atmosférou ,výborným jedlom a veľmi milým personálom.Výborne sme si tu oddýchli a využili aj vstup do neďalekého termálneho kúpaliska.Srdečná vďaka.

Tip na izbu: Mali sme izbu č.1 a bola krásna s pohodlnou posteľou a krásnou kúpeľňou.
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi dankagal.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 7. októbra 2018

Dobrý deň, pekne ďakujeme za hodnotenie. Radi počujeme, že pobyt u nás predčil Vaše očakávania a hlavne, že ste sa cítili príjemne a dostatočne ste si oddýchli.

Radi Vás v budúcnosti opäť privítame

Kalvín Restaurant & Pension