Rastislavice
Recenzované: 9. januára 2019

Ďakujeme, skvele sme si u vás oddýchli a budeme odporúčať aj známym. Ak bude možnosť, vrátime sa opäť, ubytovanie boli naozaj čarovné, zariadené do najmenších detailov. Prajeme veľa úspechov a spokojných hostí.

Tip na izbu: Apartmán Grande
Dátum pobytu: január 2019
Poďakujte používateľovi Vacation40674479158.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Matej K, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 12. januára 2019

Dobrý deň, raid by sme sa poďakovali za hodnotenie a čas, ktorý ste mu venovali. Budeme radi ak sa v budúcnosti opätovne rozhodnete pre oddych u nás.

Recenzované: 23. septembra 2018

Tento prekrásny penzión nás veľmi prekvapil krásnym, štýlovým nábytkom,skvelou atmosférou ,výborným jedlom a veľmi milým personálom.Výborne sme si tu oddýchli a využili aj vstup do neďalekého termálneho kúpaliska.Srdečná vďaka.

Tip na izbu: Mali sme izbu č.1 a bola krásna s pohodlnou posteľou a krásnou kúpeľňou.
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi dankagal.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 7. októbra 2018

Dobrý deň, pekne ďakujeme za hodnotenie. Radi počujeme, že pobyt u nás predčil Vaše očakávania a hlavne, že ste sa cítili príjemne a dostatočne ste si oddýchli.

Radi Vás v budúcnosti opäť privítame

Kalvín Restaurant & Pension

Recenzované: 26. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny penzion izbycka cista vonava pekne zariadena vybavenie super klima,mini bar, lcd televizor,wifi,terezor...ranajky dobre vecere tiez v poriadku pekne posedenie vonku na terase mensie ihrisko co sme ocenili pre malu tiez decky kutik.Personal mily ustretovy vsetko na jednicku.Termal vo vedlajsej dedine tiez ocenujem velmy pekny cisty malo ludi cez tyzden super.Urcite sa radi vratime uzit si klud a tichucko na vidieku dakujeme

Dátum pobytu: apríl 2018
Poďakujte používateľovi tinabartalska.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 5. mája 2018

Dobrý deň pani Tina, ďakujeme za krásnu recenziu veľmi nás potešila.

Vonkajšie posedenie budeme v priebehu tohoto mesiaca zamieňať za pohodlnejšie sedenie pri stoloch a stoličkách. ThermalPark dokončuje atrakcie dúfame, že tento rok bude všetko spustené :) Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

S pozdravom Tím Kalvín Restaurant & Pension

Recenzované: 30. decembra 2017

Penzión sme navštívili s kamarátkou po vianočných sviatkoch. Boli sme milo prekvapené a nadšené celkovou atmosférou penziónu. Ochota a ústretovosť, krásne, štýlovo zariadené, vybavenosť, čistota, strava - maximálna spokojnosť. Vhodné miesto na oddych a relaxáciu. Využili sme aj kupón na 3 hodinový vstup do ThermalParku Nitrava, kde sme boli tiež veľmi spokojné. Toto miesto odporúčame, určite ho ešte navštívime.

Dátum pobytu: december 2017
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi stela_cabova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 3. januára 2018

Dobrý deň pani Stela, ďakujeme za krásnu recenziu veľmi nás potešila.

Pripravujeme pobytové balíky, ktoré budú dostupné v priebehu januára aj so vstupom do Thermalparku Nitrava. V tomto roku by mali byť dorealizované a otvorené vonkajšie plochy plus tobogánové haly veríme, že to bude poriadna zábava pre veľkých aj malých.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, ktorá bude dúfame ešte väčším relaxom ako naposledy.

Recenzované: 18. decembra 2017

Boli sme spokojní, nevýhodou je vonkajšie schodisko do ubytovacej časti a trochu vŕzgajúca podlaha, hlavne keď deti pobehli, izby pekne zariadené štýlovým nábytkom, strava dobrá, personál milý, hneď sme boli obslúžení.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi janka_irea.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 20. decembra 2017

Dobrý deň, ďakujeme za čas, ktorý ste venovali recenzií Vašeho pobytu u nás. Ďakujeme za pochvalu ohľadne dispozícií a konštrukcií je to zložitejšie. Budova penzionu je z 18 storočia s pôvodnou funkciou majera.

Priestory pensione vznikli rekonštrukciou podkrovia, kde bolo potrebné prispôsobiť sa jestvujúcemu stavu. Pre prípad nepriaznivého počasia sú na izbách pripravené dáždniky. Veríme, že ste napriek tomu u nás prežili príjemné chvíle a radi Vás u nás opäť privítame.