Recenzované: 30. decembra 2017

Penzión sme navštívili s kamarátkou po vianočných sviatkoch. Boli sme milo prekvapené a nadšené celkovou atmosférou penziónu. Ochota a ústretovosť, krásne, štýlovo zariadené, vybavenosť, čistota, strava - maximálna spokojnosť. Vhodné miesto na oddych a relaxáciu. Využili sme aj kupón na 3 hodinový vstup do ThermalParku Nitrava, kde sme boli tiež veľmi spokojné. Toto miesto odporúčame, určite ho ešte navštívime.

Dátum pobytu: december 2017
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
1  Poďakujte používateľovi stela_cabova.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 3. januára 2018

Dobrý deň pani Stela, ďakujeme za krásnu recenziu veľmi nás potešila.

Pripravujeme pobytové balíky, ktoré budú dostupné v priebehu januára aj so vstupom do Thermalparku Nitrava. V tomto roku by mali byť dorealizované a otvorené vonkajšie plochy plus tobogánové haly veríme, že to bude poriadna zábava pre veľkých aj malých.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu, ktorá bude dúfame ešte väčším relaxom ako naposledy.

Recenzované: 18. decembra 2017

Boli sme spokojní, nevýhodou je vonkajšie schodisko do ubytovacej časti a trochu vŕzgajúca podlaha, hlavne keď deti pobehli, izby pekne zariadené štýlovým nábytkom, strava dobrá, personál milý, hneď sme boli obslúžení.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi janka_irea.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 20. decembra 2017

Dobrý deň, ďakujeme za čas, ktorý ste venovali recenzií Vašeho pobytu u nás. Ďakujeme za pochvalu ohľadne dispozícií a konštrukcií je to zložitejšie. Budova penzionu je z 18 storočia s pôvodnou funkciou majera.

Priestory pensione vznikli rekonštrukciou podkrovia, kde bolo potrebné prispôsobiť sa jestvujúcemu stavu. Pre prípad nepriaznivého počasia sú na izbách pripravené dáždniky. Veríme, že ste napriek tomu u nás prežili príjemné chvíle a radi Vás u nás opäť privítame.

Recenzované: 27. novembra 2017

Krásne ubytovanie, milý personál, dobrá strava. veľmi rada by som sa niekedy vrátila. Veľmi pekné zariadenie celého penziónu, len by som trošku zútulnila jedáleň, inak bolo všetko naozaj krásne. Jedno y najkrajších ubytovaní, aké sme videli. Ďakujeme.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi 676veronikas.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 5. decembra 2017

Dobrý deň,

ďakujeme za pekné hodnotenie. Veľmi ste nás potešili a budeme radi ak sa pre nás rozhodnete aj v budúcnosti.
V priebehu budúceho roka by mali pokročiť práce v Thermalparku Nitrava a predpokladá sa spustenie tobogánov.

Recenzované: 13. novembra 2017

Výborný penzión krásne prostredie, dobrý personál, pekné a čisté izby, dobré jedlo. Odporúčam každému kto si chce oddýchnuť od každodenného stresu v práci, škole hocikde. Myslím že neoľutuje nik kto pôjde.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi petercO2895QI.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 18. novembra 2017

Dobrý deň, ďakujeme za čas, ktorý ste venovali napísaniu recenzie. Veľmi nás teší, že ste boli spokojný. Ďakujeme za odporúčanie a veríme, že nás čoskoro navštívite opäť.

Recenzované: 29. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

boli sme velmi spokojni a urcite odporucame vsetkym co chcu vypnut - ubytovanie pekne, ciste, ako nove, strava vynikajuca, personal velmi mily (na piatok a sobotu vecer mali co 2 casnicky robit kedze tam chodia ludia z obce, nie len ubytovani).
V ramci ceny sme mali vstup do bazenov Thermal Nitrava (vo vedlajsej obci), ten sme nevyuzili ale dokupili vstup do wellness za par eur - sauny ok, chybala nejaka hudba na pozadi, v tepidariu obycajne lehatka....- ale to nie je vec penzionu :)

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi MajoP123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PensionKalvin, Manažér v zariadení Penzion Kalvín.Zodpovedané: 30. októbra 2017

Dobrý deň,

tešíme sa Vašej spokojnosti a ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaše postrehy ohľadne Wellnessu v Thermalparku Nitrava posunieme priamo na kompetentnú osobu, aby sa vedeli Vaším podnetom (rozhodne konštruktvínym) zaoberať.

Radi Vás opäť u nás privítame