“Pivný pub”
Recenzia Green Pub

Green Pub
Na pozícii č. 1 spomedzi 24 Reštaurácie v Štúrove
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľa druhov piva bolo jediné pozitívum pre mňa, ja osobne sa tam už nevrátim a úplne podľa možno názoru je to 1/10 ale určite to je tým že to nie je podnik pre mňa a vzal ma tak známy, tak nebudem zbytočne kaziť ratingy. Má to takú až zahraničnú krčmovú atmostféru, kto to má rád bude to extrémne nadšený. Otvára sa od 15:00.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi StickyProLife.

Zrecenzované: 1. júna 2017

Skutočná krčma! Neočakávajte nič výnimočne co sa týka čistoty prostredia no zato tam maju najviac druhov piva v meste a skutočne skvosty! Stoji za to skocit si tam na pivo :) väčšinou je tam plno takze v tomto prípade treba vyraziť na pivo o nieco skôr a nie na deviatu ci desiatu hodinu vecer...

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi veronikamelich.
Zrecenzované: 27. júna 2016

Je to klasický zadymený pub , velký výber pív, vyberie si skutočne každý pivár:))
Čapujú aj írske a britské pivá :))
Super atmosféra ako v britskom pube ,niekedy si treba rezervovať miesto

Dátum návštevy: október 2015
Poďakujte používateľovi 111greenhouse.
Zrecenzované: 2. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Green je najvaaac ked chces pivo v Sturove. 16 druhov capovaneho a super obsluha. K jedlu len korbaciky a chipsy, ale tam to nevadi. V lete zahradka super.

Dátum návštevy: júl 2015
Poďakujte používateľovi K1397VRgabrielp.
Zrecenzované: 19. decembra 2019

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Green Pub, si pozreli aj

Esztergom, Komarom-Esztergom County

Navštívili ste Green Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!