“Kvalita jedál klesla !!!”
Recenzia Salas u Franka

Salas u Franka
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Reštaurácie v Starej Ľubovni
Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 14. októbra 2018

V poslednom období veľmi prudký pokles kvality podávaného jedla u kedysi veľmi obľúbeného salaša. V poslednom období sme tento salaš navštívili 3 x . Žiaľ s veľmi nepríjemným konštatovaním. Prílohy - mäso nedopečené, veľmi ťažko požívateľné. Nechceli sme budiť škandál, ale je to tak. Namiesto kotlíkového gulášu baraní guláš na veľmi nízkej úrovni vyhotovený z podradných surovín Príloha- chlieb z predchádzajúceho dňa. Knedľa zakúpená kdesi v veľkoobchodného reťazca. Rozhodne nie po domácky pripravená. Situáciu zachránil iba obsluhujúci personál. Ten obsluhoval skutočne veľmi rýchlo a k našej spokojnosti. Len s ohľadom na tieto skutočnosti sme nechceli budiť rozruch !!!

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi Olda N.

Zrecenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Celkom fajn jedlo len personál sa trošku pokazil. Pomaly zvýšili ceny. Niekedy je problém nájsť parkovacie miesto.

Poďakujte používateľovi Exploration714423.
Zrecenzované: 18. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Gurmánsky zážitok v podobe tradičných slovenskych jedál. My sme dnes ochutnali: baraní guláš, držkovú, maďarsky guláš a šúľance s makom. Nemáme čo vytknúť. Rýchla obsluha, vynikajúce jedlá a čistota.

Poďakujte používateľovi TatianaM3442.
Zrecenzované: 15. augusta 2018

Na šalaš chodievam sporadicky, ale rád. No v poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávam s neochotou personálu. Čašníčka, ktorá nás obluhovala sa správala ako keby sme boli naprítaž nie ako platiaci zákazníci. Pani/ slečna Beata no koment. Všetko čo sme si vypítali okomentoval že s neda nemáme samá neochota a to zazeranie. Táto čašníčka by mala isť navštíviť poľsko, maďarsko, aby sa naučila ako sa správať k hosťom. Samozrejme nepíšem túto recenziu po prvej skúsenosti, ale po tretej s touto osobou. Inak jedlo nám veľmi chutilo ako vždy.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi MichalA351.
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Povesť ktorú má tento salaš netreba pripomínať a preto sme sa na gastronomický zážitok veľmi tešili. Salaš nesklamal. Avšak personál nás nemilo prekvapil. Čašníčka, pre ktorú obsluha zákazníka bola trestom a bolo to z nej cítiť. Žiadny zákazník nechce počuť na adresu iných zákazníkov, po tom čo sa čašníčka dozvie že chcú platiť účet každý zvlášť že ich čašníka môže všetkých je**ť. Takýto slovník do takejto kvalitnej reštaurácie nepatrí. Kvalita jedla bola vynikajúca a veľmi nám chutilo.

Poďakujte používateľovi SamuelH2410.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas u Franka, si pozreli aj

Vyšné Ružbachy, Prešovský kraj

Stará Ľubovňa, Prešovský kraj

Navštívili ste Salas u Franka? Podeľte sa o svoje zážitky!