“Salaš u Franka funguje len vďaka super kuchyni.”
Recenzia Salas u Franka

Salas u Franka
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Reštaurácie v Starej Ľubovni
Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 15. augusta 2018

Na šalaš chodievam sporadicky, ale rád. No v poslednej dobe sa čoraz častejšie stretávam s neochotou personálu. Čašníčka, ktorá nás obluhovala sa správala ako keby sme boli naprítaž nie ako platiaci zákazníci. Pani/ slečna Beata no koment. Všetko čo sme si vypítali okomentoval že s neda nemáme samá neochota a to zazeranie. Táto čašníčka by mala isť navštíviť poľsko, maďarsko, aby sa naučila ako sa správať k hosťom. Samozrejme nepíšem túto recenziu po prvej skúsenosti, ale po tretej s touto osobou. Inak jedlo nám veľmi chutilo ako vždy.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi MichalA351.

Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Povesť ktorú má tento salaš netreba pripomínať a preto sme sa na gastronomický zážitok veľmi tešili. Salaš nesklamal. Avšak personál nás nemilo prekvapil. Čašníčka, pre ktorú obsluha zákazníka bola trestom a bolo to z nej cítiť. Žiadny zákazník nechce počuť na adresu iných zákazníkov, po tom čo sa čašníčka dozvie že chcú platiť účet každý zvlášť že ich čašníka môže všetkých je**ť. Takýto slovník do takejto kvalitnej reštaurácie nepatrí. Kvalita jedla bola vynikajúca a veľmi nám chutilo.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi SamuelH2410.
Zrecenzované: 29. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo! Urcite odporucame kazdemu, kto ma cestu okolo Starej Lubovne.. travime vikend v SL a urcite sa sem vratime :)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Climber784598.
Zrecenzované: 19. júna 2018

na dovolenke po okolí, každý deň sme sa vracali naobedovať na salaš u Franka, každému môžem len odporučiť, jedlo vynikajúce a veľké porcie, obsluha rýchla, pri plne obsadenej reštaurácii a parkovisku vás presne navedú kde máte zaparkovať a kde sú voľné stoly, bodaj by sme mali na slovensku viac takýchto reštaurácii.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi gsebenova.
Zrecenzované: 1. júna 2018

Salaš u Franka je v regióne jednotkou v domácich jedlách, čo je aj troška nevýhodou, lebo je tam stále strašne veľa ľudí a niekedy je veľký problém nájsť si miesto pri stole. Jedlo je však výborné, domáce špeciality. Personál je profesionálny, rýchly a nikdy som tam nemal problém. Odporúčam

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi iwik26.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas u Franka, si pozreli aj

Vyšné Ružbachy, Prešovský kraj

Stará Ľubovňa, Prešovský kraj

Navštívili ste Salas u Franka? Podeľte sa o svoje zážitky!