“Vulgárny personál”

Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Povesť ktorú má tento salaš netreba pripomínať a preto sme sa na gastronomický zážitok veľmi tešili. Salaš nesklamal. Avšak personál nás nemilo prekvapil. Čašníčka, pre ktorú obsluha zákazníka bola trestom a bolo to z nej cítiť. Žiadny zákazník nechce počuť na adresu iných zákazníkov, po tom čo sa čašníčka dozvie že chcú platiť účet každý zvlášť že ich čašníka môže všetkých je**ť. Takýto slovník do takejto kvalitnej reštaurácie nepatrí. Kvalita jedla bola vynikajúca a veľmi nám chutilo.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi SamuelH2410.

Zrecenzované: 29. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo! Urcite odporucame kazdemu, kto ma cestu okolo Starej Lubovne.. travime vikend v SL a urcite sa sem vratime :)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Climber784598.
Zrecenzované: 19. júna 2018

na dovolenke po okolí, každý deň sme sa vracali naobedovať na salaš u Franka, každému môžem len odporučiť, jedlo vynikajúce a veľké porcie, obsluha rýchla, pri plne obsadenej reštaurácii a parkovisku vás presne navedú kde máte zaparkovať a kde sú voľné stoly, bodaj by sme mali na slovensku viac takýchto reštaurácii.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi gsebenova.
Zrecenzované: 1. júna 2018

Salaš u Franka je v regióne jednotkou v domácich jedlách, čo je aj troška nevýhodou, lebo je tam stále strašne veľa ľudí a niekedy je veľký problém nájsť si miesto pri stole. Jedlo je však výborné, domáce špeciality. Personál je profesionálny, rýchly a nikdy som tam nemal problém. Odporúčam

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi iwik26.
Zrecenzované: 2. mája 2018

boli sme na obed, dvaja dospelý a jedno dieťa. jedlo priemerné, jedli sme aj lepšie ale aj horšie, obsluha rýchla a slušná. celkovo je salaš taká masovka, tomu zodpovedá aj jedlo. na rýchle najedenie po ceste vcelku ok, nič nadpriemerné neočakávať.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi brise0vna.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas u Franka, si pozreli aj

Vyšné Ružbachy, Prešovský kraj

Stará Ľubovňa, Prešovský kraj

Navštívili ste Salas u Franka? Podeľte sa o svoje zážitky!