“neohuri ani neurazi”

Kuchyňa: České
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 2. mája 2018

boli sme na obed, dvaja dospelý a jedno dieťa. jedlo priemerné, jedli sme aj lepšie ale aj horšie, obsluha rýchla a slušná. celkovo je salaš taká masovka, tomu zodpovedá aj jedlo. na rýchle najedenie po ceste vcelku ok, nič nadpriemerné neočakávať.

1  Poďakujte používateľovi brise0vna.

Zrecenzované: 27. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Partia šiestich dospelých ľudí. Boli sme na obed niečo po jednej, obsluha bola fajn - neočarí, neurazí. Prostredie typické pre veľkú kolibu. A jedlo? No jedli sme už lepšie halušky, no mlieko, ktoré sme si k nim objednali bolo evidentne domáce. Ako pozitívum musím povedať, že nebol problém pripraviť halušky a pirohy bez slaniny, či vybrať si bezlepkové jedlo.

Poďakujte používateľovi JanaR1177.
Zrecenzované: 24. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Výborná kuchyňa, boli sme všetci spolu jní vrátane detí. Tradičná slovenská kuchyňa. Promptná obsluha.

Poďakujte používateľovi Hamross.
Zrecenzované: 23. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelý obed, atmosféra, ceny, personál. Čisté toalety. Odporúčam návštevu. Všetci členovia rodiny boli spokojní

Poďakujte používateľovi ErikD2149.
Zrecenzované: 16. januára 2018

Koliba, kde si vyberie každý podľa svojej chuti, tradičné slovenské jedlá aj špeciality, rôzne kombinácie a možnosti, jedlá pre deti. Jediné mínus je, že je tu v čase obeda stále plno :))) takže sa Vám môže stať, že budete chvíľu čakať na stôl, ale stojí to za to :)

Poďakujte používateľovi Nomad750535.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas u Franka, si pozreli aj

Vyšné Ružbachy, Prešovský kraj

Stará Ľubovňa, Prešovský kraj

Navštívili ste Salas u Franka? Podeľte sa o svoje zážitky!