Pohodová prehliadka s degustaciou

Dnes naša skupina priateľov išla ako posledná výprava so vstupom o 18:00 na prehliadku parku s... viac informácií

Recenzované: 27. augusta 2020
417l_viab
Partizánske, Slovensko
Dokonalý zážitok

Všetko bolo dokonale, krásne prostredie a dizajn reštaurácie, skvela obsluha (manažérka top) a... viac informácií

Recenzované: 7. júla 2020
Gabina_go
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 26. februára 2018

Výborný nápad v tomto okrese. Čokoláda výborná, prostredie príjemné, obsluha ochotná, bez problémov. Vrelo odporúčam.

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Barbora S.
Recenzované: 27. januára 2018

Nestville som vnímala (ak vôbec) ako alkohol. To, že tu vyrábajú čokoládu a ešte takej vysokej kvality, som netušila. Rozprávkový domček lákal ku vstupu, nedalo sa prehliadnuť. Vo vnútri krásne zariadená priestranná miestnosť s krbom a príjemnou hudbou, na laviciach kožušiny, výklady a regály plné rôznych čokoládových pochúťok. Ochutnali sme čerstvé ovocie namáčané v čokoláde, samotnú varenú čokoládu aj punč, chutili výborne. Za veľkou presklenou stenou bolo možné nahliadnuť priamo do výrobne. Obec Hniezdne ma "hviezdnu" atrakciu :) doma máme ešte stále dve lyžičky v čokoláde, ktoré čakajú na rozpustenie v mliečku :) mňam

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi putnik789.
Recenzované: 9. októbra 2017

Príjemná čokoladovňa, čokoláda dobrá, krásne prostredie. Uprednostnila by som však menšie porcie, niečo ako pri ochutnávke (malá šálka). čokoláda v pohári je zbytočne veľká porcia, ktorú má problém zjesť nielen dospelý človek, ale aj dieťa. Išli sme z nej všetci veľmi presladení, a potom sme nemali chuť si ani domov vziať nejaké vzorky čokolád.
Problémom bola chaotická obsluha,čokoládovňa bola síce plná hostí, ale s tým by sa malo v nedeľu poobede rátať.......... . Dievčat bolo 5 , ale nestíhali, čo asi malo za následok problémy so zapamätavaním objednávok. Objednali sme si čaj a pralinky, ktoré sme nedostali, ale čaj bol zarátaný v cene, pralinky neviem, lebo teta nám vzala bloček, s tým, že musí urobiť opravu v pokladni, keď som sa šla spýtať nech nám povie či zarátala aj pralinky, ktoré som nedostala, už bloček nemala......odpoveď bola , že nezarátala. Možno áno, možno nie, nechcem súdiť, ani očierňovať........... možno zlyhala organizácie práce. Záver je však pozitívny, čokoláda je dobrá.

Dátum zážitku: október 2017
Poďakujte používateľovi oskarwilde2017.
Recenzované: 28. augusta 2017

Včera 27.8.17 sme navštivili prvý krát čokoladovňu Nestvillle, 10min. si nas vo vnutri nik nevšímal / mali prazdno 1obsluzeny stôl čo odchadzali hostia z vonku max. 3 stoly/, tak manželka šla k baru a požiadala 2x ochutnavku troch druhov čokolady, bez šlahačky!!! Samozrejme obsluha priniesla 2x s peknou kopou šlahačky. Tak sme požiadali znova, ale bez. Na učtenke zaratali samozrejmei 2x ochutnavku so šlahačkou, čo je rozdiel v cene aj v službe ktoru sme nežiadali. Preto si nerobte zle meno tým, že šetríte na nekvalifikovanej obsluhe. Odporučam kontrolu učtenky skôr ako doma, aby Vás cena neprekvapila.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi bristol423.
Recenzované: 25. augusta 2017

Gratulujem majiteľom k nápadu . Nájdete tu všetko ,po čom túžite vidieť v tejto firme. Ponúkajú aj super čokoládu a príjemne prostredie na odpočinok

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Scenic439338.