Stará Ľubovňa
Recenzované: 26. augusta 2019

Chata, či hotel je lokalizovaný pred obcou Lesnica ( v smere od rieky Dunajec). Zariadenie je asi jediný lokál na okolí. Ako sme si sadli, všimol som si špinavý stôl. Zložili sme si batohy a už sa nám nechcelo presadnúť. Očistil som drevený stôl servitkou. Mladá čašníčka bola hned pri nás. Objednali sme si citrónadu, deťom kurací rezeň a my dospeláci polievky. Poháre na vodu boli špinavé a o5 sme ich poutierali servitkou (ešteže ich nosíme stále zo sebou). Kapustová i fazuľová polievka sa vcelku dali. Len v nich plávali akési poľské kabanosy namiesto klobásy. Rezne mäkké a neboli ani mastné. Vonku hrala ľudová kapela, no po chvíli stíchli. Záchody špinavé a smradľavé. Až ma chytila nauzea, keď som videl šušeň na kachličkach. Mal som dosť a rýchlo sme znechutení lokál opustili. Platiť sa dá kartou. Sprepitne som nemal vôbec náladu nechať. Čašníčky ktoré len postávajú pri dverách, by mohli aspoň udržiavať čistotu. Viac si v reštaurácii nedám ani tú vodu.

Poďakujte používateľovi MiroSvorc.
Recenzované: 18. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa v tejto chate po cykloprechadzke popri Dunajci. V lone prekrásnej prírody sme si chceli pochutnať na niečom tradične Slovenskom. Chceli sme si dať zemiakové placky, no zistili sme od čašníčky, že majú len mrazené žiadna domáca klasika, tak sme si dali fazuľovú polievku s klobaskou, ale ta polievka nemala dušu. Bola jedla ale nechutila. A k tomu cely čas samé osy okolo nás lietali, zrejme mali hniezda v blízkosti, 5 sa nám aj utopilo v nápojoch. Obsluha bola rýchla, aj pri platení sa nečakalo ale táto lokalita si zaslúži kvalitnejšie jedlo. Škoda, že sa takto prezentujeme pred zahraničnými turistami, chodí ich tam dosť veľa :-(

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi TatianaM3442.
Recenzované: 18. júla 2018

Personál príjemný, strava chutná, obsluha rýchla. Aj pri zaplnení všetkých stolov na terase sme boli obslúžení v neskutočne krátkom čase. Jedlo, pitie, káva dezert na obed či na večeru - čokoľvek sme si objednali, mali sme to na stole takmer ihneď, ako keby tam tých cca 150 ďalších hostí ani nebolo. Jediné drobné mínus by som dal za búchajúce vchodové dvere z parkoviska do sektoru "C" s izbami. Zavretie dvier sa tak strašne ozývalo chodbou, ako vo vnútri reprobedne, hlavne ráno, keď bolo všade inde ticho. Tieto dvere využíval personál - vedenie penziónu, už cca od 5:30 a to dosť intenzívne. Ak však máte medvedí spánok, vadiť vám to nebude :-).

Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi norokeisy.
Recenzované: 21. februára 2017

čiste pekne izby,chutná strava ,priateľsky a ochotný prístup personálu a samotného majiteľa,po príchode privítanie ,ukázali nám možnosti chaty ,nakoľko sme sli z ucelom naucit dceru lyzovat ,poradil na kam a v sky litmanova nas uz cakal majitel skoly a malej sa venovala tri dni skusena lyziarka ,nadherne prostredie ,moznost prechadzok ,

Dátum pobytu: február 2017
2  Poďakujte používateľovi mantagroup.
Recenzované: 12. februára 2017

Zrekonstruovana chata - hotel, pekne priestranne izby, fajn wellness, chutna kuchyna. Super vychodzi bod pre vylety a turistiku. Mili majitelia i obsluha. Skvele na teambuilding (spolocenska miestnost).

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi JesseNel.