Ružomberok

“Denné menu”

La Famiglia - vaša rodinná reštaurácia
Na pozícii č. 7 spomedzi 22 Reštaurácie v Ružomberku
Opis: Filozofiou našej rodinnej reštaurácie je, aby ste sa cítili príjemne, ako doma. Zvolili sme koncept otvorenej kuchyne, aby ste videli ako sa Vaše jedlo tvorí a pripravuje. Pri príprave jedál používame tie najkvalitnejšie produkty, samozrejmosťou sú denne ručne robené cestoviny, domáci chlieb a pečivo. V našej ponuke je pizza so špaldovej múky. Pre deti máme k dispozícii detský pizza pult a kútik.

Vždy keď som pracovne v Ružomberku, tak sem idem na denné menu. Reštaurácia je čistá a pekne zariadená, obsluha milá a jedlo chutné a pripravené z čerstvých surovín. Cena denného menu je 5,90€. Výhodou je parkovisko pred budovou a v prípade obsadenia je možné parkovať pred obchodným centrom CityMarket, ktoré je hneď oproti. Malé mínus by som dal za to, že nám hlavné jedlo priniesli skôr ako sme zjedli polievku.

Poďakujte používateľovi Tomino1984.

Zrecenzované: 9. augusta 2019

Domaca restika, v ktorej sa vari dobre jedlo, ceny tam su nizke a vyber dobry, podnik je cisty a moderny, prijemna obsluha.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi sebastian_svitek.
Zrecenzované: 20. júna 2019

Ja som tu mal len zákusok a kávu, ale medovník bol neskutočný, dcéra a manželka si chválili jedlo, s obsluhou sme boli spokojní všetci :)

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Milosino.
Zrecenzované: 7. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme reštauráciu na základe hodnotenia na webe. To, že človek čaká 1hod. na pizzu sa ešte dá pochopiť, aj keď obsadenosť stolov bola ani nie 1/4 reštaurácie. Len keď ju konečne donesú a vyzerá, ako keby ju už niekto jedol s tým, že je ešte polosurová....to je na zamyslenie sa. Katastrofa.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi 1312mrb.
Zrecenzované: 4. marca 2019

Na konci roka sme sa lúčili s kolegom a v tejto reštaurácií sme si dohodli posedenie. Odporučili nám možnosť objednať si celé bravčové stehno. Vinikajuci zážitok . Vinikajuco pripravené , nakoľko príprava trvá viac hodín je potrebné si jedlo dostatočne v predstihu na akciu objednať.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi 774marekd.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Famiglia - vaša rodinná reštaurácia, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste La Famiglia - vaša rodinná reštaurácia? Podeľte sa o svoje zážitky!