Recenzované: 15. októbra 2016

Boli sme cez ZLAVOMAT takže kvalita možno nebola taká aká keby sme išli normálne čo sa prejavilo hlavne na strave. Inak hotel krásny, pravdepodobne nedávno zrekonštruovaný. Izby čisté a k dispozícii sauna a vírivka. Pokiaľ zvažujete výlet na bicykli môžem odporučiť. Už sa teším keď navštívim cez zimnú sezónu :)

Dátum pobytu: september 2016
3  Poďakujte používateľovi MartinK6128.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 277_MarianB_277, Manažér v zariadení Hotel Malina.Zodpovedané: 19. októbra 2016

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu návštevu v našom hoteli. Ospravedlňujeme sa za prípadné nedostatky, prijali sme opatrenia, aby sa už neopakovali. Veľmi radi Vás opäť privítame pri Vašej ďalšej návšteve u nás.

Ďakujem a prajem pekný deň.

Ing. Marián Bujňák

Recenzované: 7. mája 2016 cez mobilné zariadenie

Prijemny pobyt v nadhernom tichom prostredi. Cisty hotel, mily a ochotny personal. Jedine, co tu chyba, je balkon na izbe, ale terasa s vyhladom stoji urcite za to. Ak si chcete zahrat tenis, treba si zobrat vlastne rakety. V okoli je mnoho turistikych moznosti.

Dátum pobytu: máj 2016
1  Poďakujte používateľovi Ronald T.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 277_MarianB_277, Manažér v zariadení Hotel Malina.Zodpovedané: 4. augusta 2016

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za návštevu u nás. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a boli ste spokojní. Opäť Vás radi uvidíme. Ospravedlňujeme sa, že ste si nemohli zahrať tenis,ale pri najbližšej Vašej návšteve sa to už bude dať. Tenisové rakety ( dospelé aj detské ) aj loptičky sú hosťom už k dispozícii.
Ďakujem.
Prajem Vám pekný deň.
Ing. Marián Bujňák

Recenzované: 7. mája 2016 cez mobilné zariadenie

Úžasné miesto, hotel pekný a čistý, personál veľmi milý (najmä čašník v reštaurácii, ale nielen on). Jedlo bolo chutné. Na to, že sme tu v podstate boli mimo sezóny, tak sa nám veľmi páčilo.
Malinô brdo je ideálne miesto pre lyžiarov v zime a v lete pre cyklistov.
Problémová je len prístupová cesta, ktorá je veľmi adrenalínová pre svoju šírku, ale ani to nás neodradilo :-)

Dátum pobytu: máj 2016
2  Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za návštevu u nás. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a boli ste spokojní. Opäť Vás radi uvidíme. V prípade problémov na prístupovej ceste k hotelu, prosím zavolajte na recepciu a pomôžeme Vám.
Ďakujem,
Prajem Vám pekný deň.
Marián Bujňák

Recenzované: 21. októbra 2015

Príjemný hotel Malina som navštívila prvýkrát po kompletnej rekonštrukcii. Izba s výhľadom na okolité lúky a svahy (lyžiarske v zime) bola veľmi útulná a pohodlne zariadená. Preto doporučujem izby na juhozápadnú stranu, ktoré poskytujú práve tento výhľad. V celom hoteli bezchybná čistota, či už na izbe alebo spoločných priestoroch. Hotel poskytuje kvalitné stravovanie, hotelový bar a terasu s čarovným výhľadom, kde si vychutnáte kávičku alebo drink. Po výdatnej prechádzke sauna a ochutnali sme kačacie špeciality šefkuchára. Príjemný personál.

Tip na izbu: hotel vytvoril zabezpečil aj bezbariérový prístup
Dátum pobytu: september 2015
4  Poďakujte používateľovi Marica C.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 277_MarianB_277, Manažér v zariadení Hotel Malina.Zodpovedané: 23. októbra 2015

Ďakujeme, sme radi, že ste si u nás oddýchli a boli ste spokojná. Radi Vás opäť privítame.

Recenzované: 13. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2018