Tripadvisor
Ružomberok
Recenzované: 6. novembra 2018

Pekne novo zariadeny hotel v časti A. Vybavenie izieb s plnym vybavenim a hygienickym a kupeľnym priestorom. Samozrejmosťou wifi. Reštauracis na úrovni. Rsňajky vo forme Švedskych stolov. Strava nadštandardne kvalitná. V hoteli relaxujú rodiny vojakov v zahranicnych jefnotkách

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi omoz.
Recenzované: 15. septembra 2018

Boli sme v tomto zariadení na "tímbildingu", ktorý sa vybavil v hodine dvanástej ako alternatíva. Zážitkové hodnotenie: Úžasný personál, krásne prostredie, výborné jedlo, obsluha na nezaplatenie, treba prísť, celkovo veľmi pozitívny zážitok, pán vedúci bezkonkurenčne #1 :) .

Tip na izbu: spánok neviem posúdiť, spal som cca hodiny aby sa nepovedalo, firemná akcia...
Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi Getaway815584.
Recenzované: 31. mája 2018

V tomto hoteli sme sa zastavili na dve noci pri ceste do Tatrier. V prvom rade by som chcel upozorniť na cestu k tomuto hotelu. Pokiaľ idete od Žiliny treba ísť až do Ružomberku a tam následne ísť cestou na BB/Donovaly kde už potom je odbočka na Smrekovicu. Neviem z akého dôvodu nás navigácia ťahala na lesnú/užitkovú ale asfaltovú cestu za Lubochňou ktorá je potom uzavretá a so zákazom vjazdu. Keď som to povedal na recepcii tak vraj nie sme prví, stáva sa to dosť často. Cesta nahor/nadol je fakt pre zdatnejších šoférov, kde asi 10km idete po úzkej, horskej a serpentínovej ceste pričom cez zimu bez reťazí ani nechoďte. Parkovisko je priestranné tak isto aj hotelový areál. Hotel má výbornú polohu pre turistiku všetkými smermi, okolitá príroda NP Veľkej Fatry je nádherná. Cez zimu je k dispozícii aj menší svah s vlekom. Samotný hotel a jeho služby zodpovedajú aj cene. Pri príchode sme našli odkaz na stole recepcie, že pri neprítomnosti recepčnej treba zavolať no ale keďže tam je zlý signál tak to bol dosť značný problém. Nakoniec všetko vyriešila ochotná pani z wellnessu. K dispozícii je reštaurácia, lobby miestnosť s TV, wellness, ružový salónik, kino a aj billiard. Reštaurácia je pekná, jedlo bolo chutné len podľa nás slabý výber v jedálničku pričom ešte niektoré veci nemajú a raňajky boli postačujúce. Wellness bol pekný, so štyrmi saunami, vírivkou, ochladzovacím bazénom ale nefunguje stále, pri malej obsadenosti hotela vám zapnú jednu max. dve sauny, vírivka nenapustená a v oddychovej miestnosti dosť chladno a ešte sa treba aspoň hodinu dopredu nahlásiť aby vám sauny poprípade zapli. My sme mali asi takú smolu, možno keď je hotel vyťažený tak wellness funguje stále a bez problémov. Ružový salónik slúži na oddych napr. pri knižke. Kino je vlastne projekcia na veľké plátno, kde je super že si môžte priniesť aj vlastný film na DVD alebo USB (čo sme sa dozvedeli až na hoteli) a rezervuje sa na konkrétny čas. Izba bola pekná, vybavená posteľou, dvomi skriňami, TV, chladničkou, stolíkom a stoličkou a uteráky bola samozrejmosť. Mne trochu prekážalo že sme dostali podkrovnú izbu kde ja ako 190cm chlap som sa bál o svoju hlavu, musel som dosť často chodiť prikrčený. Manželke ešte vadili svetlo zelené závesy ktoré prepúšťali skoro ráno dosť veľa svetla ale tak to je vec názoru. Sprchový kú bol trochu plesnivý, ale inak všetko čisté a izba postačujúca. Personál/zamestnanci boli milí a ochotní len niektorí mali dosť vyberaný slovník načo by som si dával pozor.

Tip na izbu: Určite neodporúčam podkrovné izby.
Dátum pobytu: máj 2018
2  Poďakujte používateľovi skolacek.
Recenzované: 31. augusta 2017

Dovolenku v tomto krásnom horskom hoteli sme absolvovali s manželom a synom v polovici júla a boli sme maximálne spokojní. Hotel je umiestnený v tichom prostredí, veľmi pekne a vkusne zariadený, izby a tiež spoločné priestory hotela sú čisté a útulné. V tomto hoteli je úžasný wellness - sauna, masáže či vírivka. Na svoje si prídu aj deti, ktoré majú možnosť pozrieť si rozprávky v najvyššie položenom kine na Slovensku - Granit Cinema , ktoré sa nachádza práve v tomto zariadení, nechýba detský kútik, či Ružový salónik s veľkou knižnicou. Čo sa týka gastronómie, tiež sme boli nadmieru spokojní, varia tu fantasticky. Čo sa týka raňajok, veľmi chválim pestrú ponuku - studený aj teplý bufet. Areál hotela je príkladne udržiavaný, nachádza sa tu detské ihrisko, multifunkčné ihrisko..Dovolenku v tomto úžasnom hoteli určite odporúčam. Radi sa sem vrátime, cítili sme sa tu ako doma a v neposlednom rade k tomu prispel aj veľmi ústretový a ochotný personál. ĎAKUJEME.

Dátum pobytu: júl 2017
3  Poďakujte používateľovi Andelka78.
Recenzované: 3. februára 2017

Hotel má dve hviezdičky, čomu zodpovedá vybavenie a aj cena. Prežili sme tu úžasný predĺžený víkend. Okolie hotela je nádherné, kľud, výhľad z izby na zasneženú prírodu je fantastický. Izby sú jednoducho zariadené, čisté. Veľmi sme si užili vírivku so šampanským, wellness je menšie, ale veľmi pekne zariadené. Zamestnanci sú veľmi priateľskí a ochotní. Mali sme problém dostať sa do hotela, cesta k hotelu je 9 km po horskej zľadovatelej ceste samozrejme do kopca. Nikde však nebolo dostupné upozornenie, že bez snehových reťazí sa tam nedostame (ani na stránke hotela, ani od recepcie keď som potvrdzovala rezerváciu). Zohnať snehové reťaze v Ružomberku je skutočne veľmi náročné, už sme to chceli vzdať a ísť domov, ale nakoniec sa podarilo. Nenechali sme si však pokaziť náladu a užili sme krátku zimnú dovolenku. Radi sa do tohto hotela ešte vrátime.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi Quest658985.