Tripadvisor
Recenzované: 3. februára 2017

Hotel má dve hviezdičky, čomu zodpovedá vybavenie a aj cena. Prežili sme tu úžasný predĺžený víkend. Okolie hotela je nádherné, kľud, výhľad z izby na zasneženú prírodu je fantastický. Izby sú jednoducho zariadené, čisté. Veľmi sme si užili vírivku so šampanským, wellness je menšie, ale veľmi pekne zariadené. Zamestnanci sú veľmi priateľskí a ochotní. Mali sme problém dostať sa do hotela, cesta k hotelu je 9 km po horskej zľadovatelej ceste samozrejme do kopca. Nikde však nebolo dostupné upozornenie, že bez snehových reťazí sa tam nedostame (ani na stránke hotela, ani od recepcie keď som potvrdzovala rezerváciu). Zohnať snehové reťaze v Ružomberku je skutočne veľmi náročné, už sme to chceli vzdať a ísť domov, ale nakoniec sa podarilo. Nenechali sme si však pokaziť náladu a užili sme krátku zimnú dovolenku. Radi sa do tohto hotela ešte vrátime.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi Quest658985.
Recenzované: 2. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Autom pohodlne od koliby Bodega až k hotelu po dobrej ceste. Peši a na biku aj po horských cestách až na miesto. Príjemné zážitky zo scenérie na hrebeni Veľkej Fatry. Voľne sa pasúce kone. Kľud, pokoj, ticho a čistý vzduch. Kto má mesta dosť, nech sa páči. Hotel po rekonštrukcii, ceny viac ako veľmi prijateľné, personál OK.

Dátum pobytu: september 2016
2  Poďakujte používateľovi brk513.
Recenzované: 24. februára 2016

Na Granit si chodime oddychnut, je tam nadherne prostredie, vyborny personal, ciste a krasne izby s kompletnym vybavenim, je to fakt oaza kludu, vzdy sa tam rada vraciam, je tam vyborne prostredie aj pre deticky, ihrisko, tenisovy kurt, turistika. V lete sa da posediet pri ohnicku a pri krbe a kochat sa 1500 m n.m. vyhladom.

Dátum pobytu: jún 2015
8  Poďakujte používateľovi sonka2015.
Recenzované: 12. mája 2019

Dátum pobytu: máj 2019