Tripadvisor

“Dobré miesto na ukončenie turistiky”
Recenzia Koliba Bodega

Koliba Bodega
Na pozícii č. 9 spomedzi 21 Reštaurácie v Ružomberku
Kuchyňa: Stredoeurópske
Zrecenzované: 14. januára 2019

Koliba Bodega sa nachádza celkom pri hlavnom cestnom ťahu z Donovál do Ružomberka pri Podsuchej. Je výborne dostupná autom, ale aj peším, či cykloturistom a na záver turistického výšľapu vhodným miestom na zregenerovanie síl. Podľa jedálneho lístka slušná kuchyňa, podľa reakcií návštevníkov aj kvalitná a chutná. My sme po túre iba zahasili smäd, ale prostredie, obsluha, interiér, skrátka všetko, bolo veľmi príjemné.Oplatí sa zastaviť.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi dusan747.

Zrecenzované: 29. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Počas 5-dňového pobytu v tomto kraji sme tu boli 2x.Aj v čase špičky sme boli obslužení veľmi rýchle. Z jednej porcie jedla by sa najedli dvaja... Jedlo bolo výborné (vyskúšali sme hotové jedlo, aj jedlo na objednávku) ceny skvelé a obsluha príjemná...

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi ivancikovarenata.
Zrecenzované: 27. septembra 2018

Je tu vynikajúca kuchyňa, rýchla obsluha, veľké porcie. Cena zodpovedá kvalite a množstvu jedál. Viackrát sme tu boli a zatiaľ nás nesklamali.

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Bohdan09.
Zrecenzované: 14. júla 2018

Cestou do Tatier sa opätovne zastavíme na obed v kolibe Bodega. Až na nie najmilší personál sme vždy spokojní. Treba podotknúť, že za roky fungovania koliba mierne stratila na kvalite jedál aj obsluhy.

Poďakujte používateľovi Boris_Miriam.
Zrecenzované: 3. apríla 2018

Reštauráciu som navštívil 2.4.2018 a viem, že tam už nikdy viac nevstúpim. Objednali sme si jednoduché jedlá, cesnakovú polievku, bryndzové halušky a sviečkovú. Za 25 min. mi neboli schopní priniesť jednu polievku, objednával som si súčasne s vedľajším stolom a kým im doniesli už aj 8 hlavných jedál, tak ja som len čakal a čakal. Keď som už požiadal mladého čašníka (skutočne jediná pozitívna vec, pretože bol veľmi príjemný a aj sa ospravedlnil, na rozdiel od príšerných čašníčok), či by bolo možné doniesť mi polievku, tak ju síce obratom priniesol, ale za 30 sekúnd mi čašníčka doniesla i druhé jedlá, takže rýchlo zjesť polievku, aby nevychladlo druhé jedlo. A to nehovorím o kvalite halušiek, okolo zemiakov išli len z rýchlika a neviem, či nebola aj smotana v haluškách spolu bryndzou, čo skutočne neznášam. Sviečková bola v poriadku. Takže viem, že danému miesto sa už budem vyhýbať.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi MiroslavV300.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Bodega, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj
Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba Bodega? Podeľte sa o svoje zážitky!