“Výborná talianska kuchyňa na Liptove”

Ristorante Camino
Na pozícii č. 1 spomedzi 23 Reštaurácie v Ružomberku
Zrecenzované: 25. marca 2018

Mám pocit, že na Liptove a Orave je viac "talianskych pizzerií" ako "slovenských salašov" a preto som akosi skeptický, keď vidím v tejto lokalite ďalšiu taliansku reštauráciu. Tentokrát som však dal na recenzie na Tripadvisore, vyskúšal som a urobil som dobre. Veľmi príjemné prostredie, dobrá obsluha a veľmi zaujímavá ponuka talianskych jedál. Vyskúšal som TORTELLINI CON TARTUFO E PANNA - domáce tortelini plnené ricottou, hubami a hľuzovkou so šampiňónovo-hľuzovkovým krémom. Excelentné! Mimoriadny gurmánsky zážitok. Vrele odporúčam každému, kto pôjde okolo. Alebo aby som bol presnejší, nielen tým, ktorí idú okolo, ale oplatí sa prísť špeciálne vyskúšať výbornú taliansku kuchyňu.

2  Poďakujte používateľovi Iwanko.

Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, výborná obsluha, skvelé jedlo. Neviem dať žiadne mínus. Skutočne reštaurácia, ktorá si zaslúži návštevu stále, keď idete okolo. P.S. odporúčam dubákové rizoto a paradajkovú polievku!!!

Poďakujte používateľovi duniatko.
Zrecenzované: 10. marca 2018

Pripravte sa, že kedykoľvek tam prídete, je obsadené, ale oplatí sa počkať. Navštevujeme ich pravidelne a vždy sme boli maximálne spokojní. Obsluha ako málokde, veľmi chutná pizza aj cestoviny

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi Lenka S.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vždy úplne fantastické jedlo. Ak sa chcete dobre najesť tak odporúčam. Výborne steaky, pizza, cestoviny a šaláty...a ešte aj kávičku majú výbornú...a varia tak dobre že vzdy je tam kopa ľudí a niekedy treba chvíľku počkať na voľný stôl...

Poďakujte používateľovi miroslavam348.
Zrecenzované: 14. januára 2018

Restauracia -pizzeria Camino poskytuje talianska kuchynu na Liptove vo vybornom standarde a servise, utulne prostredie a prijemna obsluha. Doporučujem rizoto a vynikajúca, sýta paradajková polievka.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Marica C.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ristorante Camino, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste Ristorante Camino? Podeľte sa o svoje zážitky!