Recenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi pekný a čistý penzión. Pani ktorá nás privítala bola veľmi milá, prívetivá. Dostali sme aj darček na privítanie. Odporúčam aj pre rodini s deťmi. V blízkosti máte množstvo možností spoznať krásy Liptova. Parkovanie bez rizika. Oplotené parkovisko vedla domu.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi renovegas007.
Recenzované: 16. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie sme vyuzili pocas sluzobnej cesty pri otvarani nasej novej prevadzky v Ruzomberku... penzion je pekny, cisty, moderny a utulny za rozumnu cenu, relativne dobrej lokalite v blizkosti mesta..

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi jac0m0s.
Recenzované: 11. februára 2016

Ďakujem tomuto penziónu že som ho mohla navštíviť. Bola som spokojná so všetkým čo mi ponúkali. Cítila som sa tam dobre. Izbu som mala peknú a čistú. Personál sa správal profesionálne a ochotne. Odporúčam navštíviť:-)

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi nicolletka.
Recenzované: 11. mája 2015

Este raz dakujeme za vsetko.Vas penzinik mi ucaroval uz na fotkach a prvy dojem nesklamal.Apatrtman bol krasny,cisty a utulny.Boli sme maximalne spokojny a urcite sa kvam radi vratime,
Penzion mozeme len odporucit.Ticha lokalita.kusok od lesika.Detom sa pacila aj izba aj zahrada.

Dakujeme a odporucame

Dátum pobytu: máj 2015
Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi alzbeta2015.
Recenzované: 4. augusta 2019