“dobrý pastier”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 2. apríla 2018

Krásny areál v prírode, veľmi dobré služby a jedlo. Personál ochotný a je tam mnoho miesta aj na vonkajšie vyžitie.

Poďakujte používateľovi fleisss.

Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Bola tam krásna príroda. Krásne okolie. Veľmi milá obsluha a jedlo bolo vynikajúce. Určite sa tam chystáme ešte na minimálne jednu návštevu.

Poďakujte používateľovi Janka F.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Restauraciu sme v ramci presunu cez Ruzomberok navstivili opakovane. Napriek uplne plnemu parkovisku sme nasli volnu stol a obsluzili nas rychle a k plnej spokojnosti. V kolibach zasadne jedavame klasicke slovenske jedla, najcastejsie halusky. Mozem povedat, tieto patria medzi TOP3 na slovensku.

Poďakujte používateľovi zdenko t.
Zrecenzované: 19. februára 2018

Ked sme vosli do restauracie, hned nas uputalo nadherne prostredie restauracie s ludovou slovenskou tematikou ktore bolo vyladene do posledneho detailu. Menu zo slovenskych specialit, vyborne jedlo, slusna a mila obsluha, vsetko co potrebujete od dobrej restauracie.

Poďakujte používateľovi Coastal756345.
Zrecenzované: 18. februára 2018

13.2.sme si naplánovali rodinnú oslavu a na základe recenzií sme si vybrali kolibu "Richtárka"; rezervovali sme si stôl pre 7 osôb na 13:30. Prišli sme síce o 15 minút skôr a reštauračná časť bola obsadená maximálne na 25 %, ale náš stôl bol osadený iným párom (= 2 osoby), hoci reštaurácia zívala prázdnotou. Tak nám ochotný personál narýchlo zrazil 2 stoly v prievane, čo sme si počas obeda vychutnali.
Čo sa týka jedla, mám za to, že kuchár sa najviac blysne pri špecialitách podniku:
"Šťavnaté bravčové rebro" bolo suché ako trúd a studené (zjavne bolo pripravované niekedy cez víkend a následne niekoľkokrát zohrievané - naposledy bola použitá asi mikrovlnka s nízkym výkonom)
"Jahňacie kolienko na strapačkách" - jahňa zjavne umrelo na starobu a úprava a teplota bola veľmi podobná "šťavnatým" rebrám, z tohoto boli dobré len strapačky.
"Jelení guláš" sa tiež veľmi nevyznamenal, takže nakoniec dopadli chuťovo prijateľne "dusené hovädzie líčka" a "kuracie prsia na pečenej zelenine".
Koliba je zaujímavo riešená a zasadená v prekrásnom prostredí. Je škoda, že napriek prostrediu a celkom príjemnému personálu nás asi nič nepresvedčí, aby sme sa sem vrátili.

4  Poďakujte používateľovi Kamil P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba U Dobreho Pastiera, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba U Dobreho Pastiera? Podeľte sa o svoje zážitky!