“Tragický gastronomický zážitok”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 18. februára 2018

13.2.sme si naplánovali rodinnú oslavu a na základe recenzií sme si vybrali kolibu "Richtárka"; rezervovali sme si stôl pre 7 osôb na 13:30. Prišli sme síce o 15 minút skôr a reštauračná časť bola obsadená maximálne na 25 %, ale náš stôl bol osadený iným párom (= 2 osoby), hoci reštaurácia zívala prázdnotou. Tak nám ochotný personál narýchlo zrazil 2 stoly v prievane, čo sme si počas obeda vychutnali.
Čo sa týka jedla, mám za to, že kuchár sa najviac blysne pri špecialitách podniku:
"Šťavnaté bravčové rebro" bolo suché ako trúd a studené (zjavne bolo pripravované niekedy cez víkend a následne niekoľkokrát zohrievané - naposledy bola použitá asi mikrovlnka s nízkym výkonom)
"Jahňacie kolienko na strapačkách" - jahňa zjavne umrelo na starobu a úprava a teplota bola veľmi podobná "šťavnatým" rebrám, z tohoto boli dobré len strapačky.
"Jelení guláš" sa tiež veľmi nevyznamenal, takže nakoniec dopadli chuťovo prijateľne "dusené hovädzie líčka" a "kuracie prsia na pečenej zelenine".
Koliba je zaujímavo riešená a zasadená v prekrásnom prostredí. Je škoda, že napriek prostrediu a celkom príjemnému personálu nás asi nič nepresvedčí, aby sme sa sem vrátili.

4  Poďakujte používateľovi Kamil P.

Zrecenzované: 16. februára 2018

Chcem sa personálu „Richtárky“ v Čutkovskej doline veľmi pekne poďakovať za pripravenie našej rodinnej oslavy 10.2.2018 v „Dobovej krčme“.
Bolo to nad naše očakávanie. Prostredie v „Dobovej krčme“ je veľmi pekné, slávnostná tabuľa bola veľmi vkusne urobená , pripravené menu bolo vynikajúce (poďakovanie kuchárom) a obsluha veľmi milá a ústretová .
Po tejto skúsenosti Vás môžem ubezpečiť, že Vaše zariadenie isto využijeme pri ďalších našich oslavách a budeme Vás odporúčať aj našim priateľom.

S pozdravom a prianím, aby ste mali čo najviac spokojných hostí

VB

Poďakujte používateľovi VieraB36.
Zrecenzované: 8. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Oslava 80tky našej babky bola u dobrého pastiera nad očakávanie... úžasné jedlo, obsluha super a priestor veľmi pekný.
Môžem len a len odporučiť aj na oslavy.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi 632andrejb.
Zrecenzované: 19. decembra 2017

Kolibu sme objavili náhodou asi pred pol rokom a odvtedy sa pravidelne vraciame vždy, keď máme cestu okolo. Veľmi oceňujeme, že koliba má "pridanú hodnotu" - krásne upravené okolie s rybníčkom, kaplnkou, ihriskom. Ideálne pre rodiny s deťmi - v rybníku plávajú rybky, na svahu sa pasú ovečky, v obore vidno divé prasiatka. My s priateľom si vždy po obede doprajeme dlhšiu prechádzku popri horskom potoku.
Čo sa týka jedla, boli sme vždy veľmi spokojní, odporúčam najmä pstruha - z miestneho rybníka, čestvý, výborný! Teraz v zime ho ponúkajú i údeného a aj ten je skvostný. Naposledy sme dostali výborný čaj z miestnych bylín a môžem pochváliť aj kvalitné ristretto a dobrú ponuku vín.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi irvingjan.
Zrecenzované: 21. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Prostredie fajn aj jedlo. Ale ze nam priniesli iba polovicku objednanych jedal???!!! A boli sme tam iba traja... Najskor nadsenie, potom sklamanie...

Dátum návštevy: október 2017
1  Poďakujte používateľovi romanj844.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba U Dobreho Pastiera, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste Koliba U Dobreho Pastiera? Podeľte sa o svoje zážitky!