Recenzované: 5. septembra 2017

Na konci kazdej komunikacie s recepciou bol prislub:
PS2 : Budete nadšení !!! Užite si moderne a štýlovo zariadené apartmány priamo v prírode. Relaxujte z výhľadom z okna alebo z balkóna do lesa a na zurčiaci potok.

"Nadseni", ako nam bolo avizovane vkazdom maili, sme ale neboli :(

Realita bola takato:
- Sme rodina s troma mensimi detmi a v zariadeni sme stravili styri noci.
- Ubytovali nas na prizemi v apartmane c. 104. Uz na prvy pohlad v nom vladlo sero, aj ziarovky svietili slabo.
- Spominany vyhlad sme mali do murmi obohnaneho dvora, kde bolo ihrisko pre deti na kamennej dlazbe a hned pod oknom stali stoly lobby baru. Pritmie v izbe sme teda, kvoli zachovaniu sukromia, nemohli zmiernit ani roztvorenim zaluzii.
- "Stylove a moderne" zariadenie si mozte pozriet vo fotoprilohe. Kazdy kus dreva nabytku inej farby...rozbity konferencny stolik stal pre istotu v kute, roztahovacia cast gauca mi zostala pri vysuvani v rukach... na stene zostal klinec po chybajucom obraze
- Po prichode sme si planovali zohriat jedlo z domu, no v apartmane chybala avizovana mikrovlnna rura. Trvalo asi hodinu, kym nam jednu z kuchyne zabezpecili.
- Vopred sme mali zarezervovane dve detske postielky, ktore pri prichode v apartmane neboli. Montovali ich priamo pred nami, boli stare a rozhegane.
- Spina na izbe.....omrvinky v stolickach...spinave steny, zaclony, gauc, sprchovaci kut je na foto..... Na druhy den nasiel syn pod gaucovkou ploskacku od vodky.....
- Vykyvany kablik na TV...vypadaval signal a hucalo to ako vysavac.
- Sprchovaci kut mal vyskocene dvierka, vyskakovali z kolajniciek....odtok bol upchaty, pri prvej sprche som stala 5 cm vo vode. Na poziadanie to na druhy den prisli spravit, trochu to pomohlo, ale zazrak sa neudial.
- Za internet na izbe si uctuju 2 eur/den
- Pocas celeho pobytu nam nebola ponuknuta Liptov karta avizovana zadarmo pri ubytovani, vypisali nam ju na vyziadanie v posledny den.
- Ani pri ukonceni pobytu sa nas nikto neopytal, ci sme boli spokojni, recepcna bola kazdy den ina
- Hojdacka na ihrisku neola dobre ukotvena
- Maly detsky kutik
- Apartman nemal predsien, vchadzalo sa priamo do obyvacej izby spojenej kuchyne, topanky sme si odkladali ku vchodu do kupelne

Pobyt mal aj plusy:
+ spalna bola dostatocne velka pre celu rodinu
+ noci boli chladne, ale radiatory sa dali zapnut v kazdej izbe
+ pohodlne postele
+ udrzbari boli ochotni opravit vsetko, na co sme upozornili, no na cely apartmanovy dom bol v sluzbe vzdy len jeden...
+ krasne prostredie, no ubohe sluzby :(

Tip na izbu: Urcite sa ubezpecte, ze vas neubytuju na prizemi.
Dátum pobytu: august 2017
6  Poďakujte používateľovi daniela_harcarova.
Recenzované: 28. augusta 2017

boli sme na 5 dnovom pobyte okolie bolo nadherne ale ubytovanie sklamalo.recepcia ospata a upratovacky nebolo vidiet cely pobyt. kos sme si vynasali sami a toal papier 1 ks na cely pobyt no proste sklamanie.nabuduce Velka Fatra ale ine ubytovanie

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi valachova1958.
Recenzované: 6. mája 2018

Dátum pobytu: apríl 2018
Recenzované: 27. apríla 2016

Dátum pobytu: apríl 2016
Recenzované: 31. marca 2015

Tip na izbu: The Mlino Brdo bike park is lokated on Slovakia in Rużomberok city...
Dátum pobytu: september 2014