“Zastávka na obed ”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Raňajky
Možnosti stravovania: Raňajky
Zrecenzované: 12. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Chutné jedlo, rýchla obsluha, ale nie celkom čistý riad. Vonku pred reštauráciou sa nachádza niekoľko atrakcií, je to vhodné miesto na dlhšiu prestávku počas cesty.

Poďakujte používateľovi Lubica12.

Zrecenzované: 6. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Po ceste z Liptova domov sme sa rozhodli ukázať priateľom zo zahraničia toto úžasné miesto. Boli sme tu veľakrát, ale tentokrát ma prekvapilo múzeum traktorov. Skvelý nápad. Skvelé miesto, skvelé služby, určite sa sem ešte vrátime :-)

Poďakujte používateľovi SK_cestovatel.
Zrecenzované: 22. júna 2018

Tešili sme sa na výborné jedlo a príjemné posedenie v reštaurácii. Interiér reštaurácie nás nemilo prekvapil - cítili sme sa ako v staničnom bufete. Veľké stoly bez súkromia (pri stole sme sedeli 3 dvojice), bez akýchkoľvek ozdôb, bez obrusa. Bryndzové halušky boli zvláštne - na jednej strane taniera asi bryndza bola, no druhá strana bola tekutá (asi riedený syrokrém). Ďakujeme, no stačilo. Naša prvá a posledná návšteva.

3  Poďakujte používateľovi Inspiration782332.
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Ako rodina s malým dieťaťom veľmi príjemné prostredie na zastávku, zvieratká, hra s preliezkami... jedlo aj špičkové aj priemerné, obsluha stíhala a celkovo veľmi dobre hodnotím, síce neboli sme v špičke a nebolo veľa hostí.

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Krajinku sme naštívili počas našej cesty do Vysokých Tatier. Plne parkovisko a preplnené stoly dodávali pocit, že tu sa určite chceme najesť.
Avšak jedlo bolo pre nás veľké sklamanie. Bryndzova polievka bez chuti, fazuľová polievka s 3kusmi mäsa a bryndza na bryndzových haluškách bola veľmi nevýrazná a riedka. Marketing tu funguje na vysokej úrovni avšak kuchyňa nie....

5  Poďakujte používateľovi Majka E.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas Krajinka, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj
Ružomberok, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Salas Krajinka? Podeľte sa o svoje zážitky!