“Pekné prostredie”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Raňajky
Možnosti stravovania: Raňajky
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Ako rodina s malým dieťaťom veľmi príjemné prostredie na zastávku, zvieratká, hra s preliezkami... jedlo aj špičkové aj priemerné, obsluha stíhala a celkovo veľmi dobre hodnotím, síce neboli sme v špičke a nebolo veľa hostí.

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

1519415 recenzií

Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Krajinku sme naštívili počas našej cesty do Vysokých Tatier. Plne parkovisko a preplnené stoly dodávali pocit, že tu sa určite chceme najesť.
Avšak jedlo bolo pre nás veľké sklamanie. Bryndzova polievka bez chuti, fazuľová polievka s 3kusmi mäsa a bryndza na bryndzových haluškách bola veľmi nevýrazná a riedka. Marketing tu funguje na vysokej úrovni avšak kuchyňa nie....

5  Poďakujte používateľovi Majka E.
Zrecenzované: 29. apríla 2018

Veľmi dobré miesto staviť sa autom s deťmi pozrieť prostredie, zvieratká a originálne múzeum traktorov. V minulom roku som bol viackrát. Skvelé čerstvé buchty, pagáčiky, ..., mliečne výrobky. Vždy si niečo odnesieme. Stručne, to je pýcha areálu.
Zišla by sa ešte aspoň jedna predajňa pekárenských výrobkov a bufet(y) aspoň na nápoje.
Reštaurácia je najväčším mínusom areálu - nestíhajú, nič svetoborné, po pravde jedlá nič na pochvalu...
Zvyknem si dávať bryndzové halušky. Tu už nikdy.

5  Poďakujte používateľovi dusan m.
Zrecenzované: 22. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne polievky, specialne fazulovu si davam pravidelne. Dobre su tiez halusky, pyrohy aj jahnacie lytko.

Poďakujte používateľovi Emil H.
Zrecenzované: 21. apríla 2018

Salaš je v krásnom prostredí. Posedenie na terase reštaurácie je veľmi príjemné, s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Rovnako príjemne je aj v interiéri. Aj napriek tomu, že je to tam priestranné a kapacitou je to veľká reštaurácia, býva tam plno. Jedlo je výborné, ale bryndzové halušky nám tam nechutia, to je jediné mínus. Majú výbornú kávu!
Kúsok ďalej sú v areáli aj voľne pohybujúce sa kozy, ďalšie stoly a lavice, predaj salašníckych výrobkov, hojdačky pre deti. Vraciame sa sem opakovane a návštevu salaša určite odporúčame.

1  Poďakujte používateľovi nicky60.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas Krajinka, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj
Ružomberok, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Salas Krajinka? Podeľte sa o svoje zážitky!