“Navšteva”

Kuchyňa: Európske
Možnosti stravovania: Raňajky
Možnosti stravovania: Raňajky
Zrecenzované: 4. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Na tento salaš sa vždy veľmi radi vraciame. Je tam krasne, veľmi chutne buchtičky, pagačiky a ine dobroty

Poďakujte používateľovi LuciaH1055.

Zrecenzované: 2. apríla 2018

Jedlo vždy perfektné, niekedy veľa ľudí, ale to je daň za to, že je to pekný areál pre rodiny a pri hlavnej ceste. Spokojnosť maximálna. Odporúčam perkelt a bryndzové halušky.

Poďakujte používateľovi fleisss.
Zrecenzované: 30. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Chodim sem s rodinou uz roky. Vieme ze ked prideme bude plno ale to nevadi. Jeden rodic caka a druhi s detmi zatial santi ma dvore. Jedlo je vzdy vyborne. Ked to porovnam s inymi tak sa sem radi vzdy vratime lebo vieme ze za dobre peniaze dostaneme dobru kvalitu jedla. Deti miluju džusiky. Vyskusane mame asi uz vsetko a nikdy nas nesklamali a super sa najeme. Po obede travime cas na dvore so zvieratkami a podobne. Nakoniec pred odchodom nakupime fantasticke syrove vyrobky a maslo. Prejdeme do pekarene kde maju fantasticky chlieb, makovu strudlu, slivkovo skvarkovi kolac s ine uzasne dobroty. Urcite odporucam lebo aj 2h tu viete prijemne stravit. Pokial sa ponahlate toto nieje miesto pre Vas.

Poďakujte používateľovi MichalD685.
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prišli sme v sobotu o 15, no museli sme si k niekomu prisadnúť. Objednali sme si 2 čaje a nealko pivo... pivo sme nevideli -našťastie nebolo ani naučtované. Dali sme si bryndzovú polievku-kedysi dávno bola výborná(lepšiu sme nejedli) no teraz bola dosť nevýrazná. Vyskúšala som rebierka... no ako na fotke boli strašne mastné. Manžel vyskúšal detskú porciu "bryndzových" halušiek a detskú porciu bryndzovych pirohov. "Bryndzové" halušky okolo bryndze ani nešli... zato bryndzová omáčka na bryndzových pirohoch bola vynikajúca a bolo cítiť čerstvú bryndzu. Dve bryndzové jedlá na jednom taniery a také odlišné. Chlieb bol famózny. Po ceste domov sme kúpili v pekárni domáce ešte teplé buchty a škvarkové pagáče-boli vynikajúce aj ďalší deň na raňajky. Takže do reštaurácie nemáme dôvod sa vrátiť. No v pekárni by som bola aj každý deň.

3  Poďakujte používateľovi MichaelaL724.
Zrecenzované: 13. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Prisli sme pred casom obeda. Gulas s haluskami bola cista katastrofa. Halusky mali cudnu konzistenciu a boli nedovarene. Najhorsie vsak este len prislo. Gulas bola vlastne ochutena voda s nevyraznou chutou s kuskami masa. Uz len perlickou je ovocny caj za 1.90€, podavany v papierovej krabicke zabalenej v celofane. Dalsie jedlo boli placky, ktore vlastne boli gule zo struhanych zemiakov, bez trosky slaniny, mastne, neochutene a vyprazene vo friteze. Chut je vyslovene odporna a toho odpadu co sa tym vyprodukuje... V noci sa pravdepodobne v restauracnej casti nekuri, takze aj napriek krbu priamo v restauracnom priestore boli stolicky studene. 2 a uz teraz urcite posledna navsteva restauracie. Produkty na parkovisku a restauracia su ako 2 odlišné svety.

3  Poďakujte používateľovi Raduz D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Salas Krajinka, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj
Ružomberok, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj

Navštívili ste Salas Krajinka? Podeľte sa o svoje zážitky!