Recenzované: 7. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Boli sme s rodinou len na jednu noc v rámci nášho cestovania, ale boli sme veľmi prijemne prekvapení čistotou, útulným zariadením, veľmi milým a ústretovým personálom, pekným okolím,... jednoducho sme sa rozhodli sem vrátiť aj na lyžovačku (lanovka cca 250m).
Reštaurácia pri recepcii naozaj niet čo vytknúť,...
Celkovo pomer ceny/ kvality dávam 100%.

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Opius C.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakTraveller, Owner v zariadení Apartmánový dom Fatrapark 2.Zodpovedané: 9. augusta 2017

Jedno z najkrajších hodnotení ktoré sme dostali tento rok. Ďakujeme za originalitu a detailný popis s ktorým ste si dali námahu pri vytvorení tohto skutočne motivačného popisu našich služieb na Fatraparku ale aj okolia Hrabova! Ďakujeme a určite ste u nás vítaní aj v zime :)

Recenzované: 2. augusta 2017

Boli sme tu na 2 dni cez víkend, aj keď nám počasie neprialo a pršalo ale izby sú pekné, celkom slušne vybavené. v kuchynke nájdete viac menej všetko čo budete potrebovať. Plus nejaké veci majú na predaj dole na recepcii keby si zabudnete. Kúsok asi cca 2km máte tesco v Ružomberku tak aj tam sa dá pokúpiť. Vonku si môžete opekať, majú tam ohnisko, poprípade stravovať sa v reštaurácii.

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Matej Z.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakTraveller, Owner v zariadení Apartmánový dom Fatrapark 2.Zodpovedané: 3. augusta 2017

Matej ďakujeme za pozitívne a obsiahle hodnotenie!

Recenzované: 28. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie úplne super, boli sme aj s malým psíkom. Zariadenie bolo fajn a určite sa vrátime. Na hory a turistiku úplne ideálne. Parkovanie pod kamerami ,príroda krásna a cena ubytovania príjemná. Naozaj super.

Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Andrej B.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakTraveller, Owner v zariadení Apartmánový dom Fatrapark 2.Zodpovedané: 11. mája 2017

Dakujeme pekne za super hodnotenie.

Recenzované: 1. februára 2015 cez mobilné zariadenie

Všetko super ako okoliek tak aj ubytovanie aj keď neuškodila by LCD Tv ale v drachších sa nájde ... Lyžovacka pekná a dlhá (5.4 km)
Jedlo výborné a snehu veľa ... Neštastná však je výbava kuchyne - Neumytý riad a špinavá rýchlovarná konvica .

Termín ubytovania: február 2015, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi Matúš Þ.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Fatrapark2, Owner v zariadení Apartmánový dom Fatrapark 2.Zodpovedané: 6. februára 2015

Matúš ďakujeme Vám za vyzdvihnutie plusov naších apartmánov a sme radi ža sa Vám páčilo ako v okolí tak aj na zjazdovke či okolitých reštauráciách. Zároveň si ceníme aj upozornenie na drobné nedostatky na ktorých priebežne pracujeme. Ešte raz ďakujeme a želáme všetko dobré.

• Termín ubytovania: október 2018, cestoval(a) s rodinou