Recenzované: 11. novembra 2018

Pekny apartman, dobre vybaveny, kvalitne matrace, ciste a nove. Bez vacsich vyhrad; nepotesi a v dnesnej dobe vyznie az komicky uctovanie osobitneho poplatku za wifi pripojenia vo vyske 5eur / zariadenie.

Dátum pobytu: október 2018
Poďakujte používateľovi Viktor E.
Recenzované: 8. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Všetko bolo tip top, prekvapila ma super nízka cena za taký nádherný pobyt. Pán, ktorý s nami riešil ubytovanie, bol veľmi milý a vždy nám bol k dispozícii. Vybavenie apartmánu ukážkové, v kuchynke nič nechýbalo, bola doplnená aj o základné pochutiny ako soľ,cukor,korenie,olej... Dokonca tam boli aj sáčkové polievky, no paráda. Apartmán zariadený veľmi moderne a vkusne, cítili sme sa v ňom príjemne,ani sa nám nechcelo chodiť nikam von. Balkón s výhľadom na jazero a okolitú prírodu bol top. Páčili sa nám aj rôzne aktivity v rezorte, dalo sa tam športovať, cvičiť, prehrať sa s deťmi na detských ihriskách, zabaviť sa v lanovom parku... Jednoducho úžasné miesto pre relax a oddych na víkend a kľudne aj na viac dní. Myslím, že každý si tam príde na svoje. Určite sa s priateľom radi vrátime :-)

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi tanik123.
Recenzované: 1. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Dokonalé miesto na oddych. Skvelá poloha, čisté, priestranné a výborne zariadené apartmány. Opakovane sa na toto miesto vraciame v každom ročnom období, pretože v okolí sa dajú podniknúť rôzne aktivity pre dospelých a aj pre deti. Odporúčam ako super miesto pre relax a aj zábavu.

Dátum pobytu: október 2017
1  Poďakujte používateľovi GabrielaK1460.
Recenzované: 9. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Do hrabova sa vraciame pravidelne. Prenajime si apartman s krbom a je nam vzdy skvelo. Vzdy si vezmeme welness na tri hodiny len pre nas a je to dokonale. Odporucame velmi. Pre mas dokonale miesto ktore nam prirastlo k srdcu.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi PeterBruder88.
Recenzované: 8. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Skusili sme si objednat apartman cez booking.com a vsetko prebehlo hladko. V pohode nas ubytovali, vysvetlili vsetko okolo lyzovacky a na druhy den sme sli na vec. Mala nemala lyze a hned vedla rezortu je pozicovna. Sadli sme na lanovku a tradaaa do neznama. Vystupili sme niekde na kopci a zbehli o kusok nizsie a v tom sa nam ukazali krasne kopce. Mozu tu lyzovat zdatnejsi lyziari ale aj zaciatocnici. V blizkosti svahu je aj bufet a vsetko prebiehalo v pobode az na jedneho de..neho vlekara ( musim ale napisat, ze ostatni boli super a vdaka nim sa mala naucila jazdit na vleku) ktory mi malu poslal vlekom hore a mna uz nepustil. Keby som nemal lyziarky je mrtvy! Toto bola jedina zla skusenost a preto pisem, ze ostatni boli fajn a na jadneho de..la by nemali doplacat ostatni
Aby som to skratil, vratime sa urcite zasa a velmi radi. Toto plati ( i ked som odbocil) aj pre ubytovanie s rozdielom tej zlej skusenosti. Okolie apartmanov je uzasne a skusime prist aj v lete.

Dátum pobytu: február 2016
1  Poďakujte používateľovi mroliveroliver.