Recenzované: 4. februára 2018

Nestačím sa diviť, ako si majiteľ a personál v Chalúpkove dokáže tak dlho udržať prístup k návštevníkovi, ktroý vždy privádza do úžasu. Už pri prvej návšteve som sa od prvej chvíle cítil ako doma. "Bez najmenšej zmeny" chápte v tom najpozitívnejšom zmysle slova. Ak chete pocítiť krásu, ticho, pokoj, romantiku a zimu, na akú v mestách pamätajú iba ti najstarší z nás, choďte do Chalúpkova. Čisté, milé, starovidiecky romantické, napriek tomu komfortné... Proste, to musíte zažiť,

Dátum pobytu: január 2018
1  Poďakujte používateľovi msereday.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakLiptov, General Manager v zariadení Chalúpkovo.Zodpovedané: 8. marca 2019

Ďakujeme veľmi pekne za milé slova.Budeme sa aj naďalej snažil aby sa všetci návštevnici cítili u nás ako doma. Rozširujeme terasu, jazierko... Pre detičky viac zvieratiek do kontaktnej ZOO. Všetky jedla sa pripravujú denne a sme radi ze sa môžme pochváliľ výrobou vlastných Pirohov a domácich špecialít v Zemianskej kúrii. Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 17. marca 2017

Krasne prostredie, nadherne drevenice a uzasny personal. Vsetko ako ma byt, TOP a za rozumne ceny. Tiche prostredie a dobre sa spi ;-) Navyse aj vyborne varia, takze ma clovek vsetko potrebne po ruke. Odporucam Zemiansku kuriu.

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi 659janu.
Recenzované: 12. marca 2017 cez mobilné zariadenie

krásne prostredie a milá obsluha, výborná kuchyňa, oplatí sa odbočiť z hlavnej cesty a po krátkej chvíli navštíviť toto čarovné miesto s modernou "drevenou dedinou" a zrelaxovať, výborný tip aj na strávenie celého víkendu po tom, čo bude dokončený aj wellness

Dátum pobytu: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi romanm255.
Recenzované: 10. marca 2017

Prekvapilo ma, aké príjemné prostredie sa dá vytvoriť z tradičných liptovských dreveníc. Vrelo odporúčam na ubytovanie rodín s deťmi v ktorejkoľvek časti roka. Reštaurácia umiestnená v Zemianskej kúrii je príjemným spestrením.

Dátum pobytu: marec 2017
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi IvetaNinajova.
Recenzované: 20. februára 2017

Určite odporucam! Chalupkovo je krasne miesto na oddych na Liptove. My sme byvali 2ja v chalupke pre 4 osoby.Chalupka je plne vybavena. Pri prichode sme dostali vsetky uzitocne informacie o moznostiach v okoli. V case ked sme tam boli (2/2017) bola otvorena uz restauracia Zemianska kuria. My sme dali prednost salasom v okoli, nakolko v kurii bolo menej lokalnych jedal a za vyssie ceny. V okoli je mnozstvo aktivit, lyzovanie, kupele, vodopad v Lučkach, Vlkolinec, Oravsky podzamok.. Urcite vyborna lokalita pre rodiny s detmi. Do chatky je mozne priniest aj zvierata /pes, macka/ . Celkovo miesto hodnotim na vybornu!

Dátum pobytu: február 2017
1  Poďakujte používateľovi Mária O.