Amoudara
Recenzované: 23. júla 2018

S celkovým pobytom v tomto hoteli sme boli spokojní. Sklamali ma izby, ale s tým sa nedalo žiaľ nič robiť. Murované postele, murované nočné stolíky... boli čisté, čo bolo hlavné. Rodinná dovolenka stála za to aj vďaka animačnému teamu a mini clubu, kde sa detičky vedeli hrať, či kresliť. Hotel v každom prípade odporúčam :)

Tip na izbu: Deti budú mať najväčšiu radosť.
Dátum pobytu: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi BeataB2054.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YiannisVasilakis, Manager v zariadení Dessole Dolphin Bay Resort.Zodpovedané: 24. júla 2018

Dear Mrs. Beata,

Thank you for taking the time and writing a review for our Resort. Your opinion and feedback is very important to us, as it will help us to further improve our services and standards.
Regarding your room, should you have informed us on site that you would like a different room we are positive that we would have found one to your liking.
We are happy to hear that overall you and your family have enjoyed your vacation, and we are hoping that on your next visit to Crete to welcome you back as well.

Warm regards,
Andreea Irimia
Guest Relations

Recenzované: 14. mája 2018

Slabšie ubytovanie, ktoré rozhodne nezodpovedalo štyrom hviezdičkám, nám bolo vynahradené dobrým vybavením rezortu, výbornou a bohatou kuchyňou a hotelovou plážou. Nevidel som žiadnu izbu v hlavnej budove, ale bungalovy nemajú so štyrmi hviezdičkami nič spoločné, je to taká turistická ubytovňa **+. Našťastie fungovalo riadne upratovanie a výmena uterákov + osušiek každý deň, dobrá klimatizácia bez obmedzení, chladnička a napodiv bezplatný, dostatočne veľký trezor.
Strava sa podáva formou veľmi bohatých švédskych stolov, nebol problém dať si každý deň niečo iné na raňajky, obed aj večeru a to sme ešte veľa vecí nestihli nevyskúšať. Medzi obedom a večerou bola pri bazéne k dispozícii pizza a podobne + ovocie. Z jedál bolo cítiť kvalitné suroviny, príjemne prekvapili dobré a nepresladené zákusky aj slušná zmrzlina. Vždy bola k dispozícii čerstvá zelenina a ovocie. Čapované nealkoholické nápoje trocha sklamali, ale voda, sóda a fejková cola sa piť dali. K dispozícii boli po celý deň biele, ružové a červené víno, pivo a v bare pri bazéne dva druhy raki. Káva z automatu nebola dobrá, ale kúsok od hotela sú výborné kaviarne.
Hotel má tri bazény so sladkou vodou - normálny, tobogány a detský, pri všetkých dostupné nejaké občerstvenie. Tenisové kurty, ping-pong, petang, basketbal, volejbal, za poplatok biliard, air-hockey, dva počítače (jeden nefunkčný), wifi atď. Animačné programy sme nevyužívali, bola tam aj detská diskotéka a nejaký večerný program. Na recepcii sú ochotní a hovoria anglicky a rusky.
Pláž je priamo pri hoteli, dostatočne vybavená a veľká. V piesku bolo sem-tam vidno aj špaky, ktoré laxnej upratovacej službe unikli. Množstvo lehátok a slnečníkov postačovalo. V mori sa dalo plávať iba prvé dva-tri dni, potom už prišli vlny. Vstup do mora nie je úplne pieskový, citlivejšie povahy využijú aj topánky do vody.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi VlaMa1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YiannisVasilakis, Manager v zariadení Dessole Dolphin Bay Resort.Zodpovedané: 15. mája 2018

Dear guests,

Thank you for taking the time and writing about your experience while vacationing with us. Your feedback and opinion is very important to us, as it will help us grow and improve even further.
We are sorry to hear you've encountered some small issues while staying with us and we regret not having the chance to fix them on site, should you have had informed us while staying in our Resort.
We are very pleased to hear that overall our staff made your stay pleasant and that you have enjoyed our services.
We do hope that on your next trip to Crete you would visit us again.

Warm regards,
Andreea Irimia
Guest Relations Dessole Dolphin Bay

Recenzované: 6. novembra 2017

Prvé menej milé prekvapenie nastalo po príchode na izbu, ktorá pôsobila skromne, ba až sparťansky na 4* hotel, ale to bolo jediné negatívum, ktoré vyprchalo po prvom dni, lebo na izbe nič podstatné nechýbalo. Bola udržiavaná, čistá, pravidelne vymieňané prádlo a uteráky. Personál bol profesionálny a starostlivý, animácie pre deti nadmieru bohaté. Strava bola bohatá a chutná, každý deň sa dalo zvoliť niečo iné. Aj na olovrant sa dalo celkom slušne najesť. Dva bary boli nastriedačku otvorené skoro neustále, takže človek sa mohol kedykoľvek osviežiť, alebo si dať kávu. Bazén bol výborný s premenlivou hĺbkou s dostatočným počtom lehátok ak sme nechceli byť v jeho tesnej blízkosti kvôli synovi tak ich nebolo potrebné ani dopredu obsadzovať. Na tobogánoch si syn užil veľa zábavy aj keď nemal 10 rokov (nevedeli sme, že je tam také obmedzenie) ale je pravda, že plavčík nedovolil šmýkať sa deťom, ktoré nevedeli plávať, alebo chceli ísť s rodičom, čo vôbec nepovažujem za nesprávne.
Piesočná pláž je hneď pri hoteli za barom ktorý mal z druhej strany bazén, takže človek v jeden deň mohol byť chvíľu pri mori, potom zasa pri bazéne a medzitým skočiť na drink, alebo jedlo do baru - ideálne rozloženie aké som zatiaľ nenašiel v žiadnom rezorte. Pláž je skoro ako súkromná, lehátka a slnečníky zdarma, len druhú polovicu pobytu boli väčšie vlny. Hotel je síce na konci rezortu ale je to skôr výhoda a do obchodíkov je to asi 10 min. prechádzka. Oproti hotelu cez cestu je požičovňa áut a za hodinku sa dá prejsť až na južnú stranu ostrova odkiaľ premáva loď na grecky karibský ostrov, kde sú nádherné pláže a tyrkysové more. Auto sa oplatí na viac dní, na Kréte je čo objavovať, počnúc prírodou a horami cez ulice Heraklionu až po atrakcie ako akvárium, prístavy a mnoho múzeí, ktoré sú v Heraklione a jeho okolí.
Je to hotel a miesto kde sa po vyčerpaní dovolenkových cieľov budeme určite vracať.

Dátum pobytu: júl 2017
2  Poďakujte používateľovi GrandTour657152.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia YiannisVasilakis, Manager v zariadení Dessole Dolphin Bay Resort.Zodpovedané: 16. januára 2018

Dear guests,

It was a great pleasure to read your review for which we thank you and from which we are motivated to continue offering our best services to all our valuable guests.

We thank you for your confidence to choose our hotel for your holidays and we will be glad to welcoming you again in our premises in the future.

The Hotel Management

Recenzované: 27. augusta 2017

Od 19.8.2017 - 26.8.2017 som s 9-ročným vnukom navštívila tento hotel. Musím povedať že som bola nadmieru spokojná skrátka so všetkým, ubytovanie podľa požiadavky pri kupe zájazdu v hlavnej budove na 3.poschodí s výhľadom na more, samozrejme bez príplatku. Prístup všetkých pracovníkov naozaj priateľský a s úsmevom na tvári sa snaží vyhovieť každej požiadavke. Strava perfektná, každý deň niečo nové pripravené. Myslím, že si vyberie každý, veľa ovocia po celý deň. Boli tam 2 slovenské animátorky z CL Tiptravel- moj vnuk si veľmi oblúbil Natálku z Trenčína, pri ktorej bolo vidieť, že to s deťmi vie veľmi dobre a mali ju veľmi radi. Bola tam aj animátorka Kartága z Česka Slečna Štepáka, celkovo 5 dievčat animítoriek a 3 chlapci a to 2 Taliani a jedn rus Artur. Snažili sa vetci venovať deťom a pripravovať im program. Podľa mojho názoru by som CK doporučila aspoň jedného muža animátora zo Slovenska alebo z Čiech, pretože 50% dovolenkárov bola odtialto.To je môj názor.
Po prečítaní inej recenzie nesúhlasím s názorom pani, ktorá na adresu CK Tip travel písala, že na tobogán mohli chodiť len nad 10 rokov deti. Môj vnuk mal 9 rokov a bez problémov bol na tobogánoch a plavčík mu nič nepovedal, lenže dieťa musí vedieť veľmi dobre plávať!! Nie len priemerné plávanie.Pretože hlbka vody v bazéne je väčšia z dôvodu, že aj tobogán má veľký sklon a voda musí byť tam hlbšia.
Al inclusivesme čerpali až do odchodu z hotela do 19.30 hod.všetko tam skrátka fungovalo ako malo byť na výbornej dovolenke. Cestovala som c CK Kartago už 10x a vždy som vybrala dobrý hotel ako aj tentokrát. Ďakujem všetkým pracovníkom hotela za veľmi príjemné strávenú dovolenku.Rozmýšľam sa na budúci rok tam opäť vrátiť nielen s vnukom, ale aj 8ročnou vnučkou. Je to hotel blízko letiska, cesta do hotela trvá doslova 15 minút. Ďakujem. V hlavnej budove sú len najviac pre 3 členné rodiny. Viacčlenné sú ubytovaní v jednoposchodových bungalovoch,Dovolenkári hovorili, že na poschodí v bungalove je lepšie ubytovnie, neviem posúdiť lebo som tam nebola, len je to môj poznatok.
Na záver chcem pochváliť pracovníčky CK Kartago v Žiline, ktoré sú perfektné a všetko zariadili takaby som aj tento rok bola nadmieru spokojná s dovolekou. ĎAKUJEM KRÁSNE:

Tip na izbu: Izby v hlavnej budove na vyššom poschodí a čísla izieb nepárne, tie sú situované do areálu a s výhľadom na more.
Poďakujte používateľovi 2121marta.
Recenzované: 26. augusta 2017

Len v krátkosti, vybrali sme si tento hotel spomedzi niekoľkých ponúk, nakoľko hotel ponúka aj tobogány pre deti. Nehľadeli sme na to že hotel je oproti iným rovnakým hotelom bez šmýkačiek a tobogánov drahší. Veľkým sklamaním však bolo a to nie len pre nás ale aj pre iných rodičov že tieto tobogány sú len pre deti staršie 10 rokov. Preto ďakujeme CK TIP travel za neupozornenie na túto dôležitú informáciu ktorá nás stála zbytočne peniaze naviac a hlavne plač nášho 6 ročného syna vždy keď sme išli okolo a museli sme vysvetľovať prečo ho tam plavčík nepustí. ( na odpoveď prečo sú tam 7-8 ročné deti nám povedal že už majú skoro desať! ) Nezabralo ani apelovanie na recepcii na to že sa bude šmýkať v doprovode rodiča. Preto chcem týmto upozorniť rodičov ktorý budú vyberať tento hotel aj kvôli šmýkačkám pre deti sú tam až od 10r. Ako je to tam na iných hoteloch s tobogánmi, neviem.
Čo sa týka ostatných vecí - strava super - nič nechýbalo, ubytovanie v pohode - každý deň čisté uteráky a umývaná zem, pláž upravovaná len rovnaním lehátiek - nič viac, animátori boli skvelí stále sa deťom a ľudom venovali, obsluha hotela ochotná a usmievavá, hotel udržovaný. Celkový dojem za dovolenku bol dobrý avšak za tú cenu čo nás vyšiel tak nestál. Hotel by som hodnotil na ***+ max.

Tip na izbu: hlavná budova
Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi luxim2017.