Recenzované: 24. novembra 2017

Sun Island je jeden z väčších ostrovov Malediv ( 1600x450 m ) . Je to ostrov s úžasnou flórou i faunou. Všade je plno upravenej zelene, ale i malý prales.More je priezračné, čisté a plné života. Samozrejme nie ako napr. v Egypte, ale sú tu krásne rybičky, žraloky, raje , chobotnice atď. Večer o 18:30 sa kŕmia raje a žraloky. Super zážitok, odporúčam vidieť viackrát. Zážitkom je vidieť lietať netopiere obrovské. Uvidíte ich zavesené na stromoch , palmách. Izby sú zariadené pekne, je tu dostatočne ukladacích priestorov, chladnička, sedenie, postele , klíma. Cez francúzke okno je priamy výhľad na pláž a oceán. Apartmán má terasu so sedením . K apartmánu prislúchajú 2 plážové ležadlá. Kúpeľňa má 2 umývadlá , vaňu , WC. A za presklenými dverami je vonkajšia
sprcha. Super Uteráky vymieňali neustále a okrem kúpeľňových uterákov, máte aj uteráky na pláž. Služby sú super. Personál milí, neustále zdraví , usmieva sa na vás.Strava bola výborná. Vždy 2 druhy polievok. Každý deň bola ázijská kuchyňa
( pozor štípe ) + výber rôznych jedál ( cestoviny, ryža, zemiaky, mäsá, ryby) Rôzne
druhy šalátov a dresingov. A samozrejme zákusky. Tie boli veľmi chutné. Príjemná bola aj zmrzlina. V ponuke boli aj rôzne druhý ovocia. Počasie sme mali krásne, stále svietilo slniečko. Pozor na spálenie , slnko je silné. Na ostrove je niekoľko barov, reštaurácii, spa, dajú sa vyskúšať rôzne vodné športy. Je tu aj posilňovňa, ping pongové stoly, minigolf, tenis. Dovolenku na Maledivách jednoznačne doporučujem, určite si tu oddýchnete a zabudnete na stres v každodennom živote.

Tip na izbu: Izba 176 a izby blízko nej. Je tu najkrajšie more.
Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi Valika R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Sun-Island-Resort, Manager v zariadení Sun Island Resort and Spa.Zodpovedané: 25. novembra 2017

Thank you for the great review!

We are happy that you enjoyed your holiday in the Maldives and are looking forward to see you again.

Recenzované: 11. júla 2017

Na Sun island sme boli v máji 2017.Troška sme sa obávali počasia nakoľko bola už dažďová sezóna ale počasie bolo super asi tri krát po pol dňa a dva krát v noci nám pršalo ,tu ale je jedno či prší alebo nie teplo je stále rovnako a vlhko tiež .Bola to naša prvá dovolenka na Maldivách ale musím povedať že tento ostrov je naozaj očarujúci. Všade je krásne zelené prostredie plne kokosových paliem.O čistotu sa starajú úžasne všetko čisté vyzametané ,poupratované krása. Ostrov je troška väčší takže sa nedá nudiť. Dajú sa spraviť celkom pekné prechádzky. Je možnosť aj športových aktivít ako tenis , badminton, minigolf tie sme ale nevyužili.Pláže sú krásne biele a čišté pri vstupe do mora je na pláži dosť veľké množstvo mŕtvych koralov, ktoré jemne pichajú menšie deti a citlivý ľudia možno ocenia topánky do vody. Mali sme izbu č. 133 podľa toho co sme prešli celý ostrov sa nám poloha páčila najviac, krásny vstup do mora asi 10 metrov od domčeka , plaz akurát nie veľká ani malá a dostatok súkromia, výhlaď krásny. Izba pekná čistá upratovanie dva krát denne , úžasná je tá vonkajšia sprcha to sa nám veľmi páčilo. Minibar , káva ,čaj na izbe, tv. Vzdialenosť od baru a reštaurácie je príjemná cca 3 minutová prechádzka ,nepočuť žiadny hluk. V rezorte je krásny bazén s barom je výborný. Hlavná reštaurácia priestranná a pekná. Hlavný bar je fajn chutne drinky , konaju sa tam rozne predstavenia , krab race a disko. Plážový bar je fajn pekná prechádzka na koniec ostrova. Boli sme ešte v Zero dali sme si chutný šalátik a smoothie, všetko bolo vynikajúce. Iné reštaurácie sme neboli vyskúšať ale vyzerali veľmi pekne a lákavo. Pri recepcii je par obchodíkov kde sa dajú kúpiť suveníry.
Obsluha v reštauráciach a baroch ako aj personál na recepcii, vodiči autíčok , záhradníci a pod. veľmi milý usmievavý, ústretový ak niečo treba poradia vybavia veľmi rýchlo je všetko na poriadku fakt užasné.
Najkrajšia na všetkom je tá nádherná tyrkysová voda a biely piesok, morské živočíchy raje, žraloky a množstvo iných živočíchov proste úžasné. Každý večer prebieha kŕmenie žralokov a rají oplatí sa to vidieť, najmä kŕmenie rají to sme boli pozrieť dva krát :)
Bola to najúžasnejšia dovolenka doteraz na akej sme boli a myslím že len ťažko sa niečo Maldivám vyrovná . Ďakujeme super personálu za všetko radi sa vrátime ......

Dátum pobytu: máj 2017
4  Poďakujte používateľovi LukasGono.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Sun-Island-Resort, Manager v zariadení Sun Island Resort and Spa.Zodpovedané: 14. júla 2017

Thank you for the great review,

We are happy that you enjoyed your stay in our resort and are looking forward to welcome you back to the island again!

Recenzované: 2. septembra 2016

Kupovali sme dovolenku cez nemeckú CK.
Uzasny resort, skvele sluzby, vynikajuca strava, fascinujuci podmorsky svet. Mali sme polpenziu, boli sme na 15 noci v decembri, pocasie 1x nam prsalo (ak by to nebolo take drahe som tam aj mesiac) a aj to sme si vychutnali. Na izbe kazdy den doplnena voda vo flasiach, kava a caj. Rzchlovarna kanvica na iybe. Vecer krmenie zralokov a raji. Nadhera- vazne je to raj na zemi :-)

Tip na izbu: izby su len par krkov od plaze, kde mate len pre seba lehatka a klud :-)
Dátum pobytu: december 2015
4  Poďakujte používateľovi Escape664700.
Recenzované: 17. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Uzasne miesto na zemi, krasna priroda, cistota, sluzby na velmi vysokej urovni, ako i masaze.
Priroda ostrova je neopakovatelna, plavanie s mini zralocikmi, krabmi a inymi rybkami. Personal sa pravidelne stara o okolie, cistota a poriadok je samozrejmostou.

Dátum pobytu: máj 2015
2  Poďakujte používateľovi marekk205.
Recenzované: 9. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Raj na zemi. Uzasna voda, dokonale plaze, skvele moznosti na snorchlovanie a vodne sporty, mili personal a velmi chutne jedlo. Dokonala romantika, stravili sme na ostrove 8 dni. Pocasie bolo v maji skvele, len v noci sprchlo, takze sa aspon vzduch krasne precistil. Vraciame sa znova aj tento rok, tentokrat na Holiday Island ( tiez od Villa Resort). Maldivy su skutocnym rajom na zemi.

Dátum pobytu: máj 2015
6  Poďakujte používateľovi MariaH7422.