Recenzované: 7. augusta 2019

Nasa 6 navsteva v tomto hoteli opat potvrdila jeho vynikajuce kvality a vylepsenia. All plus bol skutocne vynimocny nielen jedlami, ale aj importovanymi napojmi. Velmi priatelski personal, citili sme sa ako jedna velka hotelova rodinka. A pokojne, prijemne teple moricko to vsetko zaklincovalo.
Leteli sme s Austrial Arilenes perfektne denne lety a nie tie nocne zo Slovenska. Takze mozne buduci rok 2020 sem zase zavitame.

Poďakujte používateľovi Krasnadovka.
Recenzované: 31. júla 2019

V hoteli Crystal Springs Beach sme s manželom strávili už druhú letnú dovolenku, Pobyt bol opäť veľmi príjemný. Boli sme ubytovaní na 6. poschodí v izbe s pekným výhľadom. Krásna záhrada s množstvom lehátok, piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora v pokojnej lokalite, bolo pre nás skvelým miestom na oddych. Personál hotela je veľmi milý, ochotný a priateľský. Sú to mladí, šikovní, dobre zorganizovaní ľudia.Nestalo sa, aby sme museli na niečo čakať. Upratovanie izieb a výmena uterákov boli dennou samozrejmosťou, Počas pobytu nám tiež vymenili posteľnú bielizeň. V dvoch reštauráciach hotela a v ich pestrej ponuke jedál a nápojov si mohol každý nájsť "to svoje". Pobyt v Crystal Springs Beach bol druhý, ale určite nie náš posledný. Radi sa sem znova vrátime.

Poďakujte používateľovi paulina h.
Recenzované: 26. júla 2019

Všetky predchádzajúce pozitívne recenzie môžem iba potvrdiť. Prežili sme dovolenku o ktorej sa dajú písať samé superlatívy. Ubytovanie, strava, služby, počasie,...na 1***. Ak by sme sa mali vrátiť, tak bez najmenších problémov.

Poďakujte používateľovi gamart747.
Recenzované: 23. júla 2019

Prekrásne prostredie, úžasní ochotní a milí ľudia , ktorí sa od skorého rána do neskorého večera s úsmevom starajú o vaše pohodlie. Jedlo chutné, dostatok ovocia, zeleniny,či už v jedálni alebo v bare pri bazéne. Nápoje každého druhu, miešané drinky, rôzne druhy kávy, pre deti mliečne kotaily, ovocné limonády.More prekrásne, čisté, zátoka poskytuje pokojné plávanie. Pláž aj vstup do mora je piesčitý, vhodné najmä pre rodiny s deťmi. Slnečníkov a lehátok je v prekrásnej záhrade dostatok.
Jednoznačné hodnotenie - najlepšia dovolenka, radi sa opäť vrátime.

Poďakujte používateľovi 61jaf.
Recenzované: 23. júla 2019

Na dovolenku sme sa vybrali s priatelom minuly rok na konci augusta. Co ma naozaj zarazilo, ze hotel ma len 4 hviezdicky ja by som dala kludne aj 5 :). Izba priestranna, cista, komplet vybavena aj s fenom. Vzdy upratana dokonca aj oblecenie poskladane, velka ucta personalu. Vsetci zhovievavi, recepcia - Top (dokonca bol slovensky hovoriaci). Personal vsade stale vysmiaty a napomocni.
Strava - vynikajuca, vzdy cesrtva zelenina a ovocie je z coho vyberat aj pre najmensich. Kazdy vecer ina pestra strava so sefkucharmi. Nam s priatelom najviac chutilo Sushi :D cesrtve a priamo pripravovane. Bazen cisty vsade rozne nafukovacky na pozicanie pre najmensich, osusky vymienali pri bazene kazdy den. Snack bar na jednotku alko nealko k dispozicii od 11:00 takisto ak ste vyhladli podavali fantasticke burgre, ktore ste mali na stole do 10 minut. MOre nadherne a ciste, dokonca sa da aj snorchlovat tak je more priezracne (okuliare, plutvy a pomocky sa daju kupit v obchodiku, ktory je v hoteli). Plaz pieskova hned pri hoteli mozte ist rovno v plavkach :D. Najkrajsie mali vsak zahrady s lehatkami (zadarmo) kde ste mohli chytat bronz. Fakultativne vylety su takisto k dispozicii my sme boli na plavbe lodou, ktora nas vzala do modrej laguny a Afroditinych jaskyn. Velmi pekne aj pre deti. Pri hoteli je autobusova zastavka, ktora vas vezme za 1,50 do mesta Aya Napa kde si viete pozriet krasne centrum plne zabavy.
Ak to zhrniem tak to bola najlepsia dovolenka, na ktorej sme s priatelom boli, urcite sa sem vratime a vrelo vsetkym odporucame :DDDD
Dakujeme celemu personalu za krasnu dovolenku, ktoru sme absolvovali hlavne kvoli nim :D

Tip na izbu: my sme boli na 2.poschodi a vyhovujuce
Dátum pobytu: august 2018