Recenzované: 2. júla 2017

Ak som si nevedel predstaviť ako má vyzerať perfektná dovolenka - už viem. Pobyt v Pernera Beach mi to ukázal. Ubytovanie v skorých ranných hodinách prebehlo veľmi rýchlo s ohľadom na to, že už chceme byť rýchlo v posteli. Izby bolo vidieť, že sú vynovené je v nich všetko čo človek potrebuje, ak sme mali nejaké požiadavky, na recepcii ochotne pomohli a všetko zariadili. Plusom bolo, že na recepcii bola Slovenka Janka - aj ona, ako všetci - usmiata ochotná pomôcť a poradiť. Čo sa týka personálu môžem sa vyjadrovať len v superlatívoch. Či to bol servis v reštauráciách, v baroch, upratovanie vzorové s usmievavými chyžnými.
A jedlo - lukulské hody od raňajok až do večere, určite si každý mohol prísť na svoje. Úžasný výber jedál, výbornej kvality nápadito servírovaný. Naozaj sme mali problém čo si vyberať a moc nepriberať :-).
More krásne čisté, možnosť pieskovej pláže, alebo upraveného kamenitého vstupu do mora. Na trávičke a pri bazénoch možnosť ležadiel a slnečníkov zdarma. Naozaj sme si oddýchli v príjemnom prostredí medzi ochotnými ľuďmi, ktorí sa naozaj postarali, aby sme sa u nich cítili dobre.
Malým nedostatkom bola stavba vedľa hotela, o čom píšu aj predchádzajúci klienti, no nebol tam taký hluk, aby to nejak veľmi vyrušovalo a hlavne na izbe sme sa zdržovali veľmi málo. Klady určite bohate vyvážili tento nedostatok. Odchádzali sme veľmi spokojní až nadšení. Tak toto bola naozaj dovolenka ako sa patrí.

Dátum pobytu: jún 2017
5  Poďakujte používateľovi Tondo13.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 1. júla 2014

Práve som sa vrátila zo svojho už tretieho pobytu počas niečo vyše roka v hoteli Pernera Beach. Keď som tento hotel naposledy hodnotila, zdalo sa mi, že kvalita mäsa klesla, ale s radosťou konštatujem, že tentokrát bolo všetko prvotriedne. Mäso bolo dobrej kvality a mali tu výborné šaláty a dezerty. Poloha hotela je fantastická a je tu veľmi priateľský personál.

9  Poďakujte používateľovi AnneL534.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com. Zobraziť originál
Recenzované: 2. decembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PerneraBeach, esales manager v zariadení Pernera Beach Hotel.Zodpovedané: 15. marca 2020

Recenzované: 13. októbra 2019

Dátum pobytu: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PerneraBeach, Public Relations Manager v zariadení Pernera Beach Hotel.Zodpovedané: 11. novembra 2019

Recenzované: 13. októbra 2019