“Vynikajuce ubytovanie”

Pridajte ju.
Pension Daymont
Na pozícii č. 3 spomedzi 3 Reštaurácie v Starých Horách
Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu už dvakrat a stale uplna spokojnost. Mila obsluha utulne ubytovanie uprostred prirody. Po turistike či lyžovačke sa da prijemne uvolniť v saune kde vas nikto nebude rušiť. Určite sa ešte vratime. Ďakujeme.

1  Poďakujte používateľovi Inspiration760863.

Zrecenzované: 21. januára 2018

Pri hlavnej ceste B.Bystrica - Donovaly, milá obsluha, dobrá kuchyňa, lokálne jedla, veľké parkovisko.

1  Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 4. septembra 2017

zlé, nevhodné, pre rodiny nevyhovujúce,zlé, nevhodné, pre rodiny nevyhovujúce,zlé, pre rodiny nevyhovujúce

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi papinocka.
Zrecenzované: 7. mája 2017

Chcem napísať aj niečo kladné, no nedá sa, vzadu otrasné a chladno bez povšimnutia, tam chodí nejaký dedo a varí tam v kotly podotýkam nie je to personál a teda kuchár, tak neviem čo tam ako robí, pripravuje pre zákazníkov jedlo? Fúha ? No nepôjdem tam už.....

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi papinocka.
Zrecenzované: 13. septembra 2016

Pravidelne sme využívali služby reštaurácie v tomto penzióne a vždy sme boli nadmieru spokojní s atmosférou, jedlami a službami. Po dlhšej dobe sme sa opäť zastavili na obed a čakala nás výrazná zmena. Z útulnej reštaurácie sa vďaka zmene systému podávania stravy stala neosobná "táckareň", kde si jedlo naberáte sami, pričom nestačíte vnímať dlhý komentár obsluhy o tom, ako to vlastne teraz funguje a kedy koľko zaplatíte - taký polovičný systém jedz, koľko vládzeš. Navyše priestor okolo pultov s jedlom je minimálny, nedostatočný. S jedlom a jeho kvalitou sa dá súhlasiť, výber je samozrejme menší ako predtým, chýbalo nám predjedlo - domáca škvarková masť s výborným chlebíkom, ktoré predtým servírovali.

Dátum návštevy: september 2016
3  Poďakujte používateľovi Igor R.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pension Daymont, si pozreli aj

Staré Hory, Banskobystrický kraj
Staré Hory, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pension Daymont? Podeľte sa o svoje zážitky!